Єдина Країна! Единая Страна!
 
25 | 05 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
ВхідСМАКУЙМО УКРАЇНСЬКОЮ!

28340122 800566560144175 1539959903 o

У рамках відзначення Міжнародного дня рідної мови 22 лютого 2018 року доцентки кафедри теорії й методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти Миколаївського ОІППО Лілія Рускуліс і Дарія Лукьяненко провели захід «Смакуймо українською» на базі Миколаївського економічного ліцею № 2.

Гостями свята стали слухачі курсів підвищення кваліфікації із групи № 42 – учителі української мови і літератури.

Організаторки заходу запропонували учасникам здійснити смачну мандрівку Україною і світом, аби відчути смак української мови й насолодитися ним.

Усі присутні ознайомилися з історичними відомостями про традиційні страви, що сьогодні є символами України для всього світу; взяли участь у шуканці «Смаколик», де дізналися про цікаві факти з історії кулінарії різних народів і пам’ятники, встановлені продуктам і стравам; потренувалися правильно узгоджувати числівники з іменниками, зачитавши гастрономічні рекорди українців; позмагалися в швидкісному нарізанні продуктів для традиційної української страви вінегрет.

Господарі економічного ліцею (учителька української мови і літератури Людмила Вороничева, класні керівниці Оксана Бітлян і Анна Орел) разом з учнями презентували інсценізацію казки «Вареники» за однойменним твором Зірки Мензатюк.

Свої музичні вітання подарували студенти Миколаївського муніципального академічного коледжу Каріна Захарова, Софія Пихтіна, Валерія Олейнікова (музичний керівник Тетяна Афанасьєва) і Карім Мавлонов (музичний керівник Ольга Галенко). А Кіра Гур’єва, Дар’я Таланова й Дмитро Дяченко із названого коледжу провели майстер-клас із виготовлення витинанок.

На завершення відбулася дегустація традиційних українських страв – вареників, узвару й пундиків. Усі із задоволенням насолодилися смаколиками й різнобарв’ям української мови!

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання