Єдина Країна! Единая Страна!
 
25 | 05 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
Вхід



Щиро вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики!

DSCN4481

17–18 лютого 2018 року на базі Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 3 Миколаївської міської ради проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики, у якому взяли участь 59 учнів ЗЗСО області. Березнегуватський Веселинівський, Вознесенський, Врадіївський, Казанківський та Первомайський райони не надіслали своїх представників.

Із вітальним словом до юних фізиків звернулася Стойкова Вікторія Володимирівна, заступник директора з науково-педагогічної роботи Миколаївського ОІППО.

Клименко Людмила Олександрівна, к.пед.н., доцент, завідувач кафедри теорії й методики природничо-математичної освіти та інформаційних технологій МОІППО, ознайомила учасників олімпіади зі здобутками їх однолітків, а також науковців – наших земляків, які в минулому були переможцями олімпіади з фізики. Присутні зазначили, що особливо їх вразило відеозвернення нашого земляка Іванцова Анатолія, нині професора відділу космічних наук і технологій Середземноморського університету в Анталії.

Ліскович Олена Володимирівна, к.пед.н., доцент кафедри теорії й методики природничо-математичної освіти та інформаційних технологій МОІППО, заступник голови журі, представила переможців минулорічної олімпіади та їх наставників. Мотивацією для подальших занять фізикою стала інформація про те, що випускники – переможці олімпіади – нині навчаються в найпрестижніших закладах вищої освіти нашої держави на спеціальностях технічного спрямування.

За результатами проведення теоретичного та експериментального турів найкращі результати показали учні Миколаївського муніципального колегіуму імені      В. Д. Чайки Миколаївської міської ради, Миколаївського морського ліцею імені професора М. Александрова Миколаївської міської ради, Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 42 Миколаївської міської ради, Миколаївської спеціалізованої І–ІІІ ступенів школи № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради, Баштанської гімназії Баштанської міської ради, Первомайської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 Первомайської міської ради, Южноукраїнської гімназії № 1 Южноукраїнської міської ради, Вознесенської гімназії № 1 Вознесенської міської ради.

За рішенням журі переможцями обласної олімпіади з фізики стали:

8 клас

І місце

Кваша Андрій, учень 8 класу Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки Миколаївської міської ради (учитель – Калачинський С. В.).

ІІ місце

Гуденко Єгор, учень 8 класу Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки Миколаївської міської ради (учитель – Калачинський С. В.).

Ясеницький Святослав, учень 8 класу Вознесенської гімназії № 1 Вознесенської міської ради (учитель – П’янова О. О.).

ІІІ місце

Ковальов Володимир, учень 8 класу Миколаївської спеціалізованої І–ІІІ ступенів школи № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради (учитель – Пухалевич В. В.).

Штифирца Дана, учениця 8 класу Южноукраїнської гімназії №1 Южноукраїнської міської ради (учитель – Шевчук Л. М.).

Тарануха Олександр, учень 8 класу Первомайської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 Первомайської міської ради (учитель – Свистунова В. М.).

Лисиця Руслан, учень 8 класу Веснянської ЗОШ І–ІІІ ступенів Веснянської сільської ради (учитель – Лисиця О. Й.).

9 клас

І місце

Хоменко Світлана, учениця 9 класу Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 42 Миколаївської міської ради (учитель – Мостова Н. В.).

ІІ місце

Новицький Володимир, учень 9 класу Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки Миколаївської міської ради (учитель – Калачинська Г. П.).

Іванченко Ксенія, учениця 9 класу Миколаївської спеціалізованої І–ІІІ ступенів школи № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради (учитель – Пухалевич В. В.).

Онацький Микита, учень 9 класу Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки Миколаївської міської ради (учитель – Калачинська Г. П.).

ІІІ місце

Гераков Микола, учень 9 класу Баштанської гімназії Баштанської міської ради (учитель – Озерова О. Ф.).

Шкурупій Віталій, учень 9 класу Южноукраїнської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 2 Южноукраїнської міської ради (учитель – Шерстньова О. О.).

Керлан Богдан, учень 9 класу Вознесенської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 6 Вознесенської міської ради (учитель – Скок К. О.).

Нікітченко Владислав, учень 9 класу Первомайської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 Первомайської міської ради (учитель – Свистунова В. М.).

Шефер Володимир, учень 9 класу Прибузької ЗОШ І–ІІІ ступенів Доманівської районної ради (учитель – Гладир С. Т.).

Польшин Олексій, учень 9 класу Очаківської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 2 Очаківської міської ради (учитель – Кукін А. А.).

 

10 клас

І місце

Бородаєнко Ярослав, учень 10 класу Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки Миколаївської міської ради (учитель – Калачинський С. В.).

ІІ місце

Кагіров Артем, учень 10 класу Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 40 Миколаївської міської ради (учитель – Могилевець О. В.).

Калугін Михайло, учень 10 класу Миколаївського морського ліцею імені професора М. Александрова Миколаївської міської ради (учитель – Осадчук М. П.).

ІІІ місце

Лінчаковський Станіслав, учень 10 класу Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради (учитель – Цуркіна Т. В.).

Мартиненко Руслан, учень 10 класу Березанської ЗОШ І–ІІІ ступенів Березанської районної ради (учитель – Сажнєва Є. Б., Кіф’як О. В.).

Лютер Адрій, учень 10 класу Лупарівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Галицинівської сільської ради Вітовського району (учитель – Шулюк З. О.).

11 клас

І місце

Коломійчук Денис, учень 11 класу Миколаївського морського ліцею імені професора М. Александрова Миколаївської міської ради (учитель – Горбунов С. В.).

ІІ місце

Савицкас Олег, учень 11 класу Миколаївського морського ліцею імені професора М. Александрова Миколаївської міської ради (учитель – Горбунов С. В.).

Ткаленко Владислав, учень 11 класу Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки Миколаївської міської ради (учитель – Калачинський С. В.).

ІІІ місце

Калінін Дмитро, учень 10 класу Миколаївського морського ліцею імені професора М. Александрова Миколаївської міської ради (учитель – Горбунов С. В.).

Безкровний Дмитро, учень 11 класу Миколаївського економічного ліцею № 1 Миколаївської міської ради (учитель – Роман А. О.).

Кружкова Марія, учениця 11 класу Первомайської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 Первомайської міської ради (учитель – Свистунова В. М.).

Ніконов Олександр, учень 11 класу Южноукраїнської гімназії № 1 Южноукраїнської міської ради (учитель – Шевчук Л. М.).

Ніколайчук Данило, учень 11 класу Баштанської гімназії Баштанської районної ради (учитель – Озерова О. Ф.).

 

Вітаємо переможців і їх наставників!

Дякуємо членам журі та експертної комісії за об’єктивне оцінювання!

А також висловлюємо щиру вдячність адміністрації та педагогічному колективу Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 3 Миколаївської міської ради (директор – Зінченко Діна Єгорівна) за створені умови та сприяння в проведенні олімпіади.

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання