Єдина Країна! Единая Страна!
 
19 | 04 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
Вхід



Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії!

географія

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії!

 

8 клас

І місце

Бібікова Софія, учениця Новоодеської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 Новоодеської районної ради;

Свиридович Аліна, учениця Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 24 Миколаївської міської ради.

 ІІмісце

Череповська Ксенія, учениця Миколаївської гімназії № 4 Миколаївської міської  ради;

Москаль Валерія,учениця Первомайської гімназії Первомайської міської ради;

Бондюченко Ольга, учениця Cнігурівської районної гімназії Снігурівської районної ради;

Мельничук Віктор, учень Піщанобрідської ЗОШ І–ІІ ступенів, Веселинівської районної ради.

Голубченко Богдан, учень Братської ЗОШ І–ІІІ ступенів Братської районної ради;

ІІІ місце

Вербицька Лілія,  учениця Зеленогайської ЗОШ І–ІІ ступенів Миколаївської районної ради;

Тарененко Назар, учень Мигіївської ЗОШ І–ІІІ ступенів Первомайської районної ради;

Дротенко Вероніка, учениця Рибаківської ЗОШ І–ІІІ ступенів Коблівської ОТГ.

 

9клас

 І місце

Іванченко Ксенія, учениця Миколаївської спеціалізованої І–ІІІ ступенів школи № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради;

Чугунова Олександра, учениця Галицинівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Галицинівської ОТГ.

Бронська Владислава, учениця Миколаївської гімназії № 4 Миколаївської міської  ради.

 ІІ місце

Нуждов Сергій,учень Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради;

Зайко Дмитро, учень Вознесенської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 8 Вознесенської міської ради;

Папіралін Богдан, учень Новомар’янської ЗОШ І–ІІІ ступенів Братської районної ради;

Даценко Володимир, учень Веселинівської гуманітарної гімназії, Веселинівської ОТГ;

Кривороженко Анастасія,учениця Зеленогайської ЗОШ І–ІІ ступенів Миколаївської районної ради.

 ІІІ місце

Кулієва Анастасія, учениця Первомайської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 3 Первомайської міської ради;

Серветник Євген, учень Березнегуватської ЗОШ І–ІІІ ступенів Березнегуватської районної ради;

Солодаєва Сніжана, учениця Михайлівської ЗОШ І–ІІ ступенів Миколаївської районної ради;

Пасісніченко Денис, учень Єланецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Єланецької районної ради;

Дорошенко Андрій, учень Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Олександрівської ОТГ.

 

10 клас

 І місце

Мельник Любов, учениця Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 51 Миколаївської міської ради.

Сагун Василь,учень Галицинівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Галицинівської ОТГ.

 ІІ місце

Захаров Нікіта, учень Миколаївської гімназії № 41 Миколаївської міської ради;

Мельник Катерина, учениця Миколаївського класичного ліцею Миколаївської міської ради;

Царьов Максим, учень Новобузької гімназії  Новобузької районної ради;

Вижол Микита, учень Южноукраїнської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 4 Южноукраїнської міської ради;

Наталочкіна Юлія. учениця Баштанської ЗОШ № 1 Баштанської ОТГ.

Нікітіна Анна, учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради.

 ІІІ місце

Кобякова Анна, учениця Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 11 Миколаївської міської ради.

Бут Антон, учень Братської ЗОШ І–ІІІ ступенів Братської районної ради;

Єфімов Денис, учень Новоодеської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 2 Новоодеської районної ради;

Прудь Микола, учень Березанської ЗОШ І–ІІІ ступенів Березанської районної ради.

Великий Владислав, учень Снігурівської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 Снігурівської районної ради;

Артеменко Денис, учень Трихатівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Ольшанської ОТГ;

 

11клас

 І місце

Кравченко Анастасія, учениця Коблівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Коблівської ОТГ.

 ІІ місце

Жосан Олександр, учень Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради;

Орлова Юлія, учениця Вознесенської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 8 Вознесенської міської ради;

Сатановська Тетяна, учениця Казанківської гумантарної гімназії Казанківської районної ради;

Фечко Іван, учень Ставківскої ЗОШ І–ІІІ ступенів Веселинівської районної ради.

 ІІІ місце

Ющенко Ілля, учень Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради;

Гордовий Максим, ученьТридубської ЗОШ І–ІІІ ступенів Кривоозерської районної ради;

Ніконов Олександр, учень Южноукраїнської гімназії Южноукраїнської міської ради;

Храпков Валентин, учень Миколаївської санаторної школи-інтернату № 4 Миколаївської обласної ради;

Жигулін Юрій, учень Миколаївської санаторної школи-інтернату № 4 Миколаївської обласної ради.

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання