Єдина Країна! Единая Страна!
 
25 | 02 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
Вхід



Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

9 клас

І місце

Бринза Даріна Дмитрівна, Миколаївська спеціалізована І–ІІІ ступенів школа № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради.

ІІ місце

Сидорова Надія Вікторівна, Миколаївська спеціалізована І–ІІІ ступенів школа № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради

Канцибко Валерія Олексіївна, Миколаївська спеціалізована І–ІІІ ступенів школа № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради.

Майсурадзе Юрій Гурамович, Миколаївський муніципальний колегіум імені В. Д. Чайки Миколаївської міської ради.

Колесник Злата Григорівна, Миколаївська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 19 Миколаївської міської ради.

Сафтенко Дар’я Анатоліївна, Вознесенська гімназія № 1 Вознесенської міської ради Миколаївської області.

ІІІ місце

Пахота Ярослав Вадимович, Миколаївський муніципальний колегіум імені В. Д. Чайки Миколаївської міської ради.

Рудих Антон Павлович, Южноукраїнська гімназія № 1 Южноукраїнської міської ради Миколаївської області.

Лясота Владислав Валерійович, Очаківська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 2 імені П. П. Шмідта Очаківської міської ради Миколаївської області.

Мільгевська Анна Юріївна, Первомайський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа I–II ступенів №15–колегіум) Первомайської міської ради Миколаївської області.

Ісраєлян Сюзанна Мгерівна, гімназія селища Братське Братської районної ради Миколаївської області.

Комарницька Анастасія Олександівна, Єланецька загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів Єланецької районної ради Миколаївської області.

Кудінова Єлизавета, Казанківська гуманітарна гімназія Казанківської районної ради Миколаївської області.

Сліпченко Юлія Віталіївна, Радсадівська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів Миколаївської районної ради Миколаївської області.

 

10 клас

І місце

Терещук Матвій Володимирович, Миколаївська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 3 Миколаївської міської ради Миколаївської області.

 ІІ місце

Тарасенко Вікторія, Перша українська гімназія імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради Миколаївської області.

Бєлікова Єлизавета Андріївна, Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І–ІІІ ступенів № 4 Миколаївської обласної ради.

Ожаренков Георгій Олександрович, Миколаївський муніципальний колегіум імені В. Д. Чайки Миколаївської міської ради.

ІІІ місце

Кобякова Анна Сергіївна, Миколаївська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 11 Миколаївської міської ради Миколаївської області.

Шевченко Володимир Олександрович, Первомайський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа I–II ступенів №15–колегіум) Первомайської міської ради Миколаївської області.

Тітімець Артем Олександрович, Вознесенська гімназія № 1 Вознесенської міської ради Миколаївської області.

 Ільїна Катерина Андріївна, Южноукраїнська гімназія № 1 Южноукраїнської міської ради Миколаївської області.

Кухтєй Микола Володимирович, Снігурівська районна гімназія ім. Т. Г. Шевченка Снігурівської районної ради Миколаївської області.

Полякова Дар’я Олександрівна, Новоодеська гуманітарна гімназія Новоодеської районної ради Миколаївської області.

Гааб Анна Михайлівна, Криничанська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів Миколаївського району.

Крамаренко Вікторія Олександрівна, Новобузька гімназія загальноосвітній навчальний заклад ІІ–ІІІ ступенів Новобузкої районної ради Миколаївської області.

11 клас

 І місце

Храпков Валентин Костянтинович, Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І–ІІІ ступенів № 4 Миколаївської обласної ради.

ІІ місце

Гроза Олена Андріївна, Миколаївська спеціалізована І–ІІІ ступенів школа № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради.

Казимир Дар’я Віталіївна, Миколаївська гімназія № 2 Миколаївської міської ради Миколаївської області.

Петричків Валерія Сергіївна, Куцурубська ЗОШ І–ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка Куцурубської сільської ради ОТГ Очаківського району Миколаївської області.

ІІІ місце

Шевченко Катерина Олександрівна, Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І–ІІІ ступенів № 4 Миколаївської обласної ради.

Лисечко Владислав Сергійович, Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І–ІІІ ступенів № 4 Миколаївської обласної ради.

Гучок Андрій Олегович, Миколаївська гімназія № 2 Миколаївської міської ради Миколаївської області.

Бистріцький Євген Юрійович, Первомайський навчально виховний-комплекс (загальноосвітня школа I–II ступенів №15–колегіум) Первомайської міської ради Миколаївської області.

Робейко Анастасія Василівна, Вознесенська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 8 Вознесенської міської ради Миколаївської області.

 Шаповал Дарія Олександрівна, Южноукраїнська гімназія № 1 Южноукраїнської міської ради Миколаївської області.

Холодна Наталія Олегівна, Очаківська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 1 Очаківської міської ради Миколаївської області.

Мунтян Алла Юріївна, Новоодеська гуманітарна гімназія Новоодеської районної ради Миколаївської області.

 

 

 

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання