Єдина Країна! Единая Страна!
 
19 | 04 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
Вхід



Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

olimp perem

03 лютого 2018 року на базі Миколаївської ЗОШ №51 відбувся ІІІ етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. Висловлюємо щиру подяку директору школи - Масюті Євгену Івановичу за сприяння у проведенні олімпіади.

Призери  ІІІ етапу  Всеукраїнської  учнівської олімпіади з історії у 2018 році

8 клас

 

№ з/п

 

Прізвище, імя учня

 

Назва закладу освіти

 

Учитель

 

Місце

1. Марисєв Сергій Миколаївська  гімназія № 2  Миколаївської міської ради

Відайко Г. В.

Раєвська О. В.

І
2. Поліщук Максим Миколаївська Перша українська гімназія імені М. Аркаса Миколаївської міської ради Корсун М. А. ІІ
3. Доній Аліна Миколаївська гімназія № 41 Миколаївської міської ради Мороз А.  А ІІ
4. Скорняк Богдан Первомайська ЗОШ І–ІІІ ступенів  № 3 Первомайської міської ради Гіталова І. Г. ІІ
5.  Голубенко Богдан Братська ЗОШ І–ІІІ ступенів Братської районної ради Силенко О. В. ІІІ
6. Бондаренко Анастасія Кривоозерська ЗОШ  І–ІІІ ступенів № 1 Кривоозерського району Стець В. В ІІІ
7. Сігалет Максим Вознесенська ЗОШ І–ІІІ ступенів № 6 Вознесенської міської ради Мельник Л. А. ІІІ
8. Гулій Поліна Миколаївська гімназія № 3 Миколаївської міської ради Маханьковська Л. Й. ІІІ
9. Бураков Ілля Южноукраїнська ЗОШ І–ІІІ ступенів № 3  Южноукраїнської міської ради Калько Т. В. ІІІ
10. Авраменко Катерина Березнегуватська ЗОШ І–ІІІ ступенів Березнегуватський район Тицька Т. М. ІІІ

 

Призери  ІІІ етапу  Всеукраїнської  учнівської олімпіади з історії у 2018 році

9 клас

 

№ з/п

 

Прізвище, імя учня

 

Назва закладу освіти

 

Учитель

 

Місце

1. Нехайчик  Єлизавета  Миколаївська ЗОШ  І–ІІІ ст. Вітовський район Лощиць О. М. І
2. Петровський Іван Миколаївська гімназія № 3 Миколаївської міської ради Маханьковська Л. Й. І
3. Адубецький Антон Миколаївська гімназія № 2 Миколаївської міської ради

Відайко Г. В.

Раєвська О. В.

І
4. Ісраєлян Сюзанна Гімназія селища Братське Коваль Н. М. ІІ
5. Невинська Анна Миколаївська СЗОШ № 22 Миколаївської міської ради Євтушенко Л. Е. ІІ
6. Колобовніков Сергій Миколаївська СЗОШ № 22 Миколаївської міської ради Євтушенко Л. Е. ІІІ
7. Трегубенко Віталій Вознесенська ЗОШ № 10  Вознесенської міської ради Барташук Р. А. ІІІ
8. Сметана Вікторія Баштанська гімназія Баштанської районної ради Буцька А. В. ІІІ
9. Шкуренко Світлана Ташинська ЗОШ І–ІІІ ступенів Березанського району Габерштро В. І ІІІ
10. Лукашук Микита Южноукраїнська ЗОШ № 1 Южноукраїнської міської ради Тютюнник І. В. ІІІ
11. Коверна Дар’я Благодатненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Благодатненської сільської ради Акуленко Н. А. ІІІ
12. Драгочинська Лариса Миколаївська ЗОШ І–ІІІ ступенів  № 18 Миколаївської міської ради Білозерська Т. М. ІІІ
13. Якушкіна Діана Новоодеська ЗОШ І–ІІІ ступенів № 2 Новоодеського району Домніна Н. С. ІІІ

 

Призери  ІІІ етапу  Всеукраїнської  учнівської олімпіади з історії у 2018 році

10 клас

 

№ з/п

 

Прізвище, імя, учня

 

Назва закладу освіти

 

Учитель

 

Місце

1. Терещук Матвій Миколаївська  ЗОШ  І–ІІІ ступенів № 3 Миколаївської міської ради Бессонов О. С. І
2. Черевик Андрій Миколаївський юридичний ліцей Миколаївської міської ради

Варшавська М. Ю.

Парамонова Т. В.

ІІ
3. Федорцов Михайло Миколаївська ЗОШ  І–ІІІ ступенів № 54 Миколаївської міської ради Пауль В. В. ІІ
4. Щербак Дар’я Миколаївська ЗОШ  І–ІІІ ступенів №  51 Миколаївської міської ради Іртищева О. А. ІІІ
5. Самойленко Анастасія Миколаївська ЗОШ  І–ІІІ ступенів №  20 Миколаївської міської ради Порожня Л. М. ІІІ
6. Захаров Микита Миколаївська гімназія № 41 Миколаївської міської ради Мороз А. А. ІІІ

 

 

Призери  ІІІ етапу  Всеукраїнської  учнівської олімпіади з історії у 2018 році

11 клас

 

№ з/п

 

Прізвище, імя  учня

 

Назва закладу освіти

 

Учитель

 

Місце

1. Цуркіна  Марія Миколаївська Перша українська гімназія імені М. Аркаса Миколаївської міської ради Тарнавська А. Г. І
2. Новіков Ігор Миколаївська гімназія № 2 Миколаївської міської ради

Відайко Г. В.

Раєвська О. В.

І
3. Фечко Іван Ставківська ЗОШ І–ІІІ ступенів Веселинівського району Крамарчук О. А. І
4. Шилюк Анна Миколаївський юридичний ліцей Миколаївської міської ради Варшавська М. Ю. ІІ
5. Хлиста Іван Первомайська гімназія первомайської міської ради Качуровська Л. В. ІІ
6. Єлісєєв Андрій Миколаївська гімназія № 3 Миколаївської міської ради Печаткіна О. В. ІІ
7. Пеньковська Дар’я Миколаївська ЗОШ  І–ІІІ ступенів № 28 Миколаївської міської ради Моторкіна О. М. ІІІ
8. Храпков Валентин Миколаївська ЗСШІ І–ІІІ ступенів  № 4 Миколаївської обласної ради Поляков Р. О. ІІІ
9. Могиляста Юлія Кривоозерська ЗОШ  І–ІІІ ступенів №1 Кривоозерського району Гречковська О. В. ІІІ
10. Ніконов Олександр Южноукраїнська гімназія № 1  Южноукраїнської міської ради Григоренко Г. Г. ІІІ
11. Мельник Ганна Миколаївська ЗОШ І–ІІІ ступенів  №  19  Миколаївської міської ради Ільїн О. О. ІІІ
12. Білоус Ірина Новоодеська ЗОШ І–ІІІ ступенів  № 1 Новоодеського району Данилець С.  О. ІІІ
Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання