Єдина Країна! Единая Страна!
 
25 | 02 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
Вхід



Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії!

28 січня 2018 року на базі Першої української гімназії ім. М. Аркаса відбувся  ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. В олімпіаді взяли участь 77 учнів із 22 районів (міст) області. Призові місця здобули 33 учні.

Не взяли участі у змаганнях учні м. Очакова та Очаківського району.  Найкращі результати показали учні Южноукраїнської ЗОШ І–ІІІ ст. № 2 Южноукраїнської міської ради, Березанської ЗОШ І–ІІІ ст. Березанської районної ради, Миколаївський морський ліцей ім. Александрова Миколаївської міської ради, ММК ім. В. Д. Чайки Миколаївської міської ради, Миколаївської  ЗОШ І–ІІІ ст. № 19 Миколаївської міської ради, Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ст. № 51 Миколаївської міської ради, ЗОСШ-інтернату № 4 Миколаївської обласної ради, Первомайської гімназії Первомайської міської ради, Єланецької гімназії Єланецької районної ради, Баловненської ЗОШ І–ІІІ ступенів Новоодеської районної ради, Вознесенської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 8 Вознесенської міської ради.

Щиро дякуємо адміністрації Першої української гімназії ім. М. Аркаса Миколаївської міської ради, особисто директорові Бережному Сергію Васильовичу за створення комфортних умов для проведення олімпіади.

Щиро вітаємо учасників, переможців та їх педагогів!

Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії:

8 клас

І місце

  1. Усатюк Андрій, учень Южноукраїнської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 2 Южноукраїнської міської ради.

ІІ місце

  1. Гуденко Єгор, учень Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки Миколаївської міської ради;
  2. Кіц Максим, учень Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 51 Миколаївської міської ради;
  3. Перевощенко Андрій, учень Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 51 Миколаївської міської ради;
  4. Синяков Микола, учень Миколаївської СЗОШ І–ІІІ ступенів № 22 Миколаївської міської ради;

ІІІ місце

  1. Гамуга Віктор, учень Березанської  ЗОШ І–ІІІ ступенів Березанської районної ради;
  2. Тарасенко Марія, учениця Єланецької гуманітарної гімназії Єланецької районної ради;
  3. Голубенко Богдан, учень Братської ЗОШ І–ІІІ ступенів Братської районної ради.

9 клас

І місце

  1. Воловенко Данило, учень Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 51 Миколаївської міської ради.

ІІ місце

  1. Жмура Ростислав, учень Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки Миколаївської міської ради;
  2. Сера Марина, учениця Миколаївської санаторної школи-інтернату № 4 Миколаївської міської ради;
  3. Золотарьова Юлія, учениця Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки Миколаївської міської ради;
  4. Шкурупій Віталій, учень Южноукраїнської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 2 Южноукраїнської міської ради.

ІІІ місце

  1. Руда Вікторія, учениця Єланецької ЗОШ І–ІІІ ступенів Єланецької районної ради;
  2. Єфіменко Євген, учень Вознесенської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 8 Вознесенської міської ради;
  3. Павленко Богдан, учень Галицинівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Вітовської районної ради;
  4. Гайченко Анна, учениця Баловненської ЗОШ І–ІІІ ступенів Новоодеської районної ради;
  5. Царельник Олександра, учениця Миколаївської санаторної школи-інтернату № 4 Миколаївської міської ради.

 

10 клас

І місце

  1. Перстеньков Володимир, учень Миколаївської санаторної школи-інтернату № 4 Миколаївської міської ради.

ІІ місце

  1. Прудь Микита, учень Березанської ЗОШ І–ІІІ ступенів Березанської районної ради;
  2. Бєлікова Єлизавета, учениця Миколаївської санаторної школи-інтернату № 4 Миколаївської міської ради;
  3. Белицький Дмитро, учень Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 19 Миколаївської міської ради.

 

ІІІ місце

  1. Кишковська Валерія, Єланецька гуманітарна гімназія Єланецької районної ради;
  2. Старіков Всеволод, Южноукраїнська ЗОШ І–ІІІ ст. № 2 Южноукраїнської міської ради.

11 клас

І місце

  1. Ткаленко Владислав, учень Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки Миколаївської міської ради.

ІІ місце

  1. Костенко Євген, учень Миколаївського морського ліцею ім. проф. Александрова Миколаївської міської ради;
  2. Сікорінська Аліна, учениця Єланецької гуманітарної гімназії Єланецької районної ради.

ІІІ місце

  1. Бавикіна Вікторія, учениця Миколаївської гімназії № 41 Миколаївської міської ради;
  2. Храпков Валентин, учень Миколаївської санаторної школи-інтернату № 4 Миколаївської обласної ради;
  3. Овод Ганна, учениця Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки Миколаївської міської ради;
  4. Кудрявцев Валерій, учень Первомайської гімназії Первомайської міської ради;
  5. Моспан Юлія, учениця Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки Миколаївської міської ради;
  6. Коршенко Любов, учениця РНВК Доманівської районної ради.
Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання