Єдина Країна! Единая Страна!
 
25 | 02 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
Вхід



Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури!

128063 1514443124

8 клас

І місце

Авер’янова Лаура, учениця Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради;

Дяченко Ірина, учениця Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради;

ІІ місце

Величко Катерина, учениця Миколаївської гімназії № 41 Миколаївської міської ради;

Козачок Єлизавета, учениця Доманівського навчально-виховного комплексу «Доманівська ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 – Центр дитячої та юнацької творчості» Доманівської районної ради;

Шевченко Дар’я, учениця Баштанської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 Баштанської міської ради Баштанського району;

Ходаковська Олександра, учениця Первомайської гімназії Первомайської міської ради.

ІІІ місце

Самойлова Софія, учениця Миколаївської загальноосвітньої санаторної  школи-інтернату І–ІІІ ступенів № 4 Миколаївської обласної ради;

Федько Катерина, учениця Новобузької ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 Новобузької районної ради;

Авраменко Катерина, учениця Березнегуватської ЗОШ І–ІІІ ступенів Березнегуватської районної ради;

Кириченко Софія, учениця Cнігурівської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 4 Снігурівської районної ради;

Попова Вікторія, учениця Полігонівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Шевченківської сільської ради Вітовського району;

Лукіянчук Михайло, учень Кривоозерської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 Кривоозерської районної ради;

Рябчинська Дар’я, учениця Миколаївської гімназії № 3 Миколаївської міської ради;

Ольховська Катерина, учениця Мигіївської ЗОШ І–ІІІ ступенів Первомайської районної ради.

9 клас

І місце

Красіна Катерина, учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради;

Повстемська Анна, учениця Романовобалківської  ЗОШ І–ІІІ ступенів Первомайської районної ради.

 ІІ місце

Руда Анастасія, учениця Єланецької ЗОШ І–ІІІ ступенів Єланецької районної ради;

Фулей Дар’я, учениця Миколаївського муніципального колегіуму імені Володимира Дмитровича Чайки Миколаївської міської ради;

Нехайчик Єлизавета, учениця Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів Вітовської районної ради.

ІІІ місце

Жук Катерина, учениця Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради;

Гребешко Анастасія, учениця Первомайської гімназії Первомайської міської ради;

Василенко Вікторія, учениця Березнегуватської ЗОШ І–ІІ ступенів  № 2 Березнегуватської районної ради;

Гордієнко Аліна, учениця Олександрівської ЗОШ І–ІІІ ступенів імені  Т. Г. Шевченка Олександрівської сільської ради  Вознесенського району;

Явна Вікторія, учениця Калинівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Березанської районної ради.

Дарій Катерина, учениця Новобузької гімназії  Новобузької районної ради;

Запорожченко Ганна, учениця Солончаківського навчально-виховного   комплексу «ЗОШ І–ІІ ступенів – ДНЗ» Куцурубської сільської ради об'єднаної територіальної громади Очаківського району;

Лобода Софія, учениця Новоодеської гуманітарної гімназії Новоодеської районної ради.

 

10 клас

І місце

Некипелова Валерія, учениця Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки Миколаївської міської ради;

 Приходько Олена, учениця Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської  ради.

ІІ місце

Майорова Анастасія, учениця Миколаївського муніципального колегіуму імені Володимира Дмитровича Чайки Миколаївської міської ради;

Подзігун Сніжана, учениця Новобузької гімназії  Новобузької районної ради;

Тітімець Артем, учень Вознесенської гімназії № 1 Вознесенської міської ради;

Кобякова Анна, учениця Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 11 Миколаївської міської ради.

 ІІІ місце

Березюк Дмитро, учень Очаківської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 Очаківської міської ради;

Згеря Юлія, учениця Мішково-Погорілівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Вітовської районної ради;

Рогова Анастасія, учениця Первомайської гімназії Первомайської міської ради;

Терещук Матвій, учень Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 3 Миколаївської міської ради;

Цибулькіна Анастасія, учениця Миколаївського економічного ліцею № 1 Миколаївської міської ради.

Кушнір Євгенія, учениця Баштанської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 Баштанської  районної ради;

Кондратюк Анастасія, учениця Куцурубської ЗОШ І–ІІІ ступенів імені  Т.  Г. Шевченка Куцурубської сільської ради об'єднаної територіальної громади Очаківського району;

 Кінаш Анна, учениця Мигіївської ЗОШ І–ІІІ ступенів Первомайської районної ради;

 Спасенко Анастасія, учениця Арбузинської ЗОШ  І–ІІІ ступенів  імені  Т. Г. Шевченка Арбузинської районної ради.

 

11 клас

І місце

Оніщук Катерина, учениця Миколаївської спеціалізованої І–ІІІ ступенів школи № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу   Миколаївської міської ради;

Форись Ілля, учень Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради.

ІІ місце

Храпков Валентин, учень Миколаївської загальноосвітньої санаторної  школи-інтернату І–ІІІ ступенів № 4 Миколаївської обласної ради;

Подлєсна Юлія, учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради;

Гордієнко Анна, учениця Доманівського НВК «Доманівська ЗОШ І–ІІІ  ступенів № 1 – Центр дитячої та юнацької творчості» Доманівської районної ради.

 ІІІ місце

Дмитриченко Ірина, учениця Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради;

Дуб`яга Катерина, учениця Баштанської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 Баштанської  районної ради;

Коротка Кароліна, учениця Cнігурівської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 4 Снігурівської районної ради;

Мунтян Алла, учениця Новоодеської гуманітарної гімназії ІІ–ІІІ ступенів Новоодеської районної ради;

Петречків Валерія, учениця Куцурубської ЗОШ І–ІІІ ступенів імені  Т. Г. Шевченка Куцурубської сільської ради об'єднаної територіальної громади Очаківського району;

Пишняк Вікторія, учениця Доманівської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 2 Доманівської селищної ради;

Згеря Вікторія, учениця Мішково-Погорілівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Вітовської районної ради;

Безубик Людмила, учениця Миролюбівської  ЗОШ І–ІІІ ступенів Братської районної ради;

Спільник Ангеліна, учениця Вознесенської гімназії № 1 Вознесенської міської ради;

Ладижевська Валерія, учениця Кривоозерської ЗОШ І–ІІІ ступенів Кривоозерської районної ради;

Урсул Анастасія, учениця Первомайського НВК «ЗОШ І–ІІ ступенів  № 15-колегіум» Первомайської міської ради.

Тріска Анастасія, учениця Новобузької ЗОШ І–ІІІ ступенів № 7 Новобузької районної ради;

Бодюл Анастасія, учениця Олександрівської І–ІІІ ступенів імені  Т. Г. Шевченка Олександрівської сільської ради  Вознесенського району. 

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання