Єдина Країна! Единая Страна!
 
20 | 04 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
ВхідПрофесійний старт діяльності обласного ресурсного центру з підтримки інклюзивної освіти

Обласний ресурсний центр з підтримки інклюзивної освіти, створений на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти провів цикл навчальних тренінгів за загальною темою «Створення інклюзивного простору в освітньому закладі».

Протягом навчального періоду (17.11.17–26.01.18) учителі початкових класів, асистенти вчителів, практичні психологи набували знань за темами: «Універсальний дизайн в освіті», «Характеристика порушень у дітей з особливостями розвитку», «Особливості підходів у роботі з дітьми, які мають розлади аутистичного спектру», «Характеристика порушень та особливості підходів в роботі з дітьми, які мають ЗПР, легку розумову відсталість, синдром Дауна».

Фахівці отримали знання та інформацію щодо організаційних та нормативно-правових аспектів інклюзивної освіти; навчилися визначати та обирати для кожної конкретної дитини ефективні методи та прийоми навчання та розвитку, сформували уявлення щодо організації універсального дизайну в класі з інклюзивною формою навчання, відповідно особливостям розвитку дитини. Також учасники отримали знання щодо професійної взаємодії з дітьми, які мають різні нозології. Це стало можливим завдяки виступам дефектологів, логопедів та учителів-реабілітологів Державної реабілітаційної установи «Центр комплексної  реабілітації дітей з інвалідністю «Мрія».

Завдяки багаторічній партнерській співпраці Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Державної реабілітаційної установи «Центр комплексної  реабілітації дітей з інвалідністю «Мрія» стало можливими провести заключний тренінг на базі Служби соціальної реабілітації.

По закінченню навчання вихованці Служби соціальної реабілітації подарували учасникам тренінгу та гостям зворушливий поетично-музичний виступ.

За результатами навчання учасники тренінгу, які успішно пройшли тестування, отримали сертифікати.

 

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання