Єдина Країна! Единая Страна!
 
19 | 04 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
Вхід



27 січня 2018 року на базі Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

ertuyertuy27 січня 2018 року на базі Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради (директор Федоренко В. О.) відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, у якому взяли участь 87 учнів із майже всіх куточків Миколаївщини. Найкращі результати показали учні Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки Миколаївської міської ради, Снігурівської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 4 Снігурівської районної ради, Василівської ЗОШ І–ІІ ступенів Снігурівської районної ради, Миколаївської гімназії № 3 Миколаївської міської ради.

Щиро дякуємо адміністрації гімназії № 2 Миколаївської міської ради, особисто директорові Федоренку Володимиру Олександровичу за створення комфортних умов для проведення олімпіади.

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології! Зичимо міцного здоров’я, успіхів та натхнення!

Переможці ІІІ (обласного) етапу

Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

8 клас

І місце

  1. Воткаленко Володимир Володимирович, учень Василівської ЗОШ І–ІІ ст. Снігурівської районної ради.

ІІ місце

  1. Семенова Катерина Юріївна, учениця Миколаївської гімназії № 3 Миколаївської міської ради;
  2. Поступаєва Діана Сергіївна, учениця Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради.

ІІІ місце

  1. Баглюк Уляна Павлівна, учениця Миколаївської СЗОШ І–ІІІ ст. № 22 Миколаївської міської ради;
  2. Кузнецов Даніїл Петрович, учень Миколаївського муніципального колегіуму імені Володимира Дмитровича Чайки Миколаївської міської ради;
  3. Тарасенко Марія Леонідівна, учениця Єланецької гуманітарної гімназії Єланецької районної ради;
  4. Заставенко Юлія В'ячеславівна, учениця Миколаївської ЗОСШІ № 4 Миколаївської обласної ради;
  5. Куртиняк Максим Сергійович, учень Зеленівської філії Колосівської ЗОШ І–ІІІ ст. Веселинівської селищної ради;
  6. Загреба Ростислав Євгенович, учень Очаківської ЗОШ І–ІІІ ст. № 2 ім. П. П. Шмідта Очаківської міської ради.

9 клас

І місце

  1. Зубач Крістіна Андріївна, учениця Снігурівської ЗОШ І–ІІІ ст. № 4 Снігурівської районної ради.

ІІ місце

  1. Мірошніченко Нікіта Олександрович, учень Першої української гімназії ім. Миколи Аркаса Миколаївської міської ради;
  2. Чапличін Даніїл Віталійович, учень Миколаївського економічного ліцею №2 Миколаївської міської ради;
  3. Сера Марина Володимирівна, учениця Миколаївської ЗОСШ І–ІІІ ст. № 4 Миколаївської обласної ради.

ІІІ місце

  1. Жмура Ростислав Анатолійович, учень Миколаївського муніципального колегіуму імені Володимира Дмитровича Чайки Миколаївської міської ради;
  2. Феденяк Юлія Степанівна, учениця Первомайської ЗОШ І–ІІІ ст. № 5 Первомайської міської ради.
  3. Богданець Василь Володимирович, учень Червонянської ЗОШ І–ІІ ст. Вітовської районної ради;
  4. Трусов Данил Юрійович, учень Миколаївської гімназії № 41 Миколаївської міської ради;
  5. Шкурупій Віталій Віталійович, учень Южноукраїнської ЗОШ І–ІІІ ст. № 2 Южноукраїнської міської ради;
  6. Гончаренко Анна Олегівна, учениця гімназії селища Братське Братської районної ради;
  7. Семенюк Каріна Михайлівна, учениця Миколаївської ЗОСШ І–ІІІ ст. № 20 Миколаївської міської ради;
  8. Ніконова Олена Дмитрівна, учениця Доманівської ЗОШ І–ІІІ ст. № 2 Доманівської районної ради.

10 клас

І місце

  1. Сємака Дмитро Олександрович, учень Миколаївської гімназії № 3 Миколаївської міської ради.

ІІ місце

  1. Анохін Володимир Владиславович, учень Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ст. № 35 Миколаївської міської ради;
  2. Щербина Олександра Олексіївна, учениця Миколаївської гімназії № 41 Миколаївської міської ради;
  3. Фадєєв Павло В’ячеславович, учень Миколаївської ЗОШ № 53 Миколаївської обласної ради.

ІІІ місце

  1. Курінна Катерина Віталіївна, учениця Снігурівської ЗОШ І–ІІІ ст. № 4 Снігурівської районної ради;
  2. Васильєва Валерія Сергіївна, учениця Миколаївського муніципального колегіуму імені Володимира Дмитровича Чайки Миколаївської міської ради;
  3. Бєлікова Єлизавета Андріївна, учениця Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ст. № 4 Миколаївської обласної ради;
  4. Кавака Вікторія Олександрівна, учениця гімназії № 1 Южноукраїнської міської ради;
  5. Володько Анна Сергіївна, учениця Трикратської ЗОШ І–ІІІ ст. Олександрівсьої селищної ради Вознесенського району;
  6. Руленкова Валерія Євгенівна, учениця Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ст. № 4 Миколаївської обласної ради;
  7. Забродіна Світлана Павлівна, учениця Вознесенської ЗОШ І–ІІІ ст. № 7 Вознесенської міської ради;
  8. Машкова Анастасія Костянтинівна, учениця Галицинівської ЗОШ І–ІІІ ст. Вітовської районної ради.

11 клас

І місце

  1. Боштова Анастасія Геннадіївна, учениця Миколаївського муніципального колегіуму імені Володимира Дмитровича Чайки Миколаївської міської ради.

ІІ місце

  1. Козак Євген Олександрович, учень Снігурівської ЗОШ І–ІІІ ст. № 1 Снігурівської районної ради;
  2. Діденко Олена Сергіївна, учениця Миколаївської гімназії № 4 Миколаївської міської ради.

ІІІ місце

  1. Бавикіна Вікторія Віталіївна, учениця Миколаївської гімназії № 41 Миколаївської міської ради;
  2. Сербіна Анастасія Дмитрівна, учениця Михайло-Ларінської ЗОШ І–ІІІ ст. Вітовської районної ради;
  3. Жерулик Юрій Михайлович, учень Миколаївської ЗОСШІ № 4 Миколаївської обласної ради;
  4. Малишева Яна Валеріївна, учениця Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ст. № 15 Миколаївської міської ради.
Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання