Єдина Країна! Единая Страна!
 
19 | 04 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
ВхідУ МОІППО завершилося навчання вихователів груп раннього віку закладів дошкільної освіти, група № 1

26 cічня 2018 року закінчилося навчання для слухачів групи № 1 на курсах підвищення кваліфікації педагогічних працівників системи загальної середньої освіти за напрямом   "Вихователі ЗДО зі с/курсом «Ранній вік» 09.01.–26.01.2018" . Куратор групи Олійник Л. М., к.пед.н., доцент, доцент кафедри теорії й методики дошкільної та початкової освіти МОІППО

Навчання було організовано за моделлю змішаного навчання, що передбачало суміщення занять у навчальних аудиторіях із самостійною та спільною роботою слухачів в інтернеті.  Для навчання на курсі у педагогів мали бути навички володіння інформаційно-комунікаційними технологіями на рівні початківець, що передбачено Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників 2013 року.

У Миколаївському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти у 2018 році ця група відкрила навчальний сезон. І це символічно. Адже саме з груп раннього віку розпочинається дошкільна освіта. А з дошкільної освіти бере початок вся система неперервної освіти в Україні.

Позаду три тижні лекцій, практичних та семінарських занять, самостійна робота над творчим колективним проектом: "Освітнє середовище у групі раннього віку закладу дошкільної освіти"

Кожен педагог заповнив сторінку в Електронному журналі групи.

 

 

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання