Єдина Країна! Единая Страна!
 
22 | 07 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
ВхідОсвіта Миколаївщини за крок до Нової української школи: візит Лілії Гриневич на Миколаївщину

23 травня 2017 року Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич здійснила візит на Миколаївщину.

Робоча поїздка Міністра розпочалася з відвідування Миколаївської спеціалізованої І–ІІІ ступенів школи № 22 із поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради. Лілія Михайлівна поспілкувалась з педагогами школи.

На базі цього закладу в цей день проводилося зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури. Лілія Михайлівна підтримала та побажала успіхів учасникам тестування.

Також слід зазначити, що цей заклад братиме участь у пілотному впровадженні нового Державного стандарту початкової загальної освіти. І це є дуже символічною подією для Миколаївської спеціалізованої І–ІІІ ступенів школи № 22.

«Дуже важливо, щоб до цього були готові всі – педагоги, батьки та діти. Вчителі початкової школи, що братимуть пілотування, пройдуть перепідготовку і отримуватимуть постійну методичну підтримку. В будь-якому випадку навантаження на вчителів буде велике, і ми ведемо перемовини з місцевими органами, щоб вони значно заохотили цих учителів фінансово», – розповіла Лілія Гриневич під час короткого спілкування з педагогами початкової школи № 22.

Саме така поетапна системна підготовка вчителів до реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти сьогодні здійснюється кафедрою теорії й методики дошкільної та початкової освіти Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Визначено стратегічні напрями оперативної підготовки вчителів початкових класів та організовано науково-методичний супровід такої підготовки.

wewqerfwerfwe

Програмою заходів з підготовки вчителів передбачено роботу координаційної ради з питань пілотного впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти, проведення засідання відкритої педагогічної студії «Стратегії підготовки вчителів початкових класів до реалізації концепції Нової української школи та нового Державного стандарту початкової освіти», роботу очно-дистанційної школи вчителя початкових класів «Моделювання інтегрованого навчального простору молодшого школяра» та дослідницької науково-методичної лабораторії «Компетентнісно орієнтоване навчання першокласників у інтегрованому середовищі засобами проектно-ігрової діяльності» тощо.

Такий науково-методичний супровід дозволить підготувати педагога до створення цілісного освітнього простору учня Нової української початкової школи.

4445444

У Палаці творчості учнів Міністр освіти і науки зустрілася із освітянами, головами об'єднаних територіальних громад, райдержадміністрацій, міських рад, районних рад, керівниками органів управління освіти відповідних органів влади, навчальних закладів, завідуючими міськими та районними методичними кабінетами, центрами Миколаївщини. Було порушено актуальні питання впровадження Концепції Нової української школи, Державного стандарту початкової загальної освіти та окреслено наявні проблеми освіти Миколаївської області.

Освіта Миколаївщини за крок до Нової української школи!

 

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання