Єдина Країна! Единая Страна!
 
20 | 07 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
ВхідВипускники з Миколаївщини узяли участь в апробації

26 та 27 квітня 2017 року випускники загальноосвітніх навчальних закладів Миколаївщини узяли участь в апробації нового формату завдань для сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти з іноземних мов.

Захід носить загальнонаціональний характер і проводиться  з метою підготовки до запровадження з 2018 року нового формату завдань із розуміння мови на слух (аудіювання) для сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов.

Учні 11-х класів Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради, Вознесенської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 8 Вознесенської міської ради, Пересадівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Вітовської районної ради, Єланецької гуманітарна гімназії Єланецької районної ради виконали завдання з англійської мови. Учні Миколаївської гімназії № 4 Миколаївської міської ради — з німецької.

Херсонський регіональний центр оцінювання якості освіти і Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти висловлюють вдячність керівникам навчальних закладів за високий організаційний рівень проведення процедур апробації.

rcRjk8pvul0

zsdgb5uovhc

На фото учні 11-х класів Миколаївської гімназії № 4

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання