Єдина Країна! Единая Страна!
 
19 | 04 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
ВхідШкола класного керівника в дії

12 квітня2017 року на базі Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 15 Миколаївської міської ради відбулось друге засідання школи класного керівника з проблеми «Створення виховної системи класу, зорієнтованої на сприятливий психологічний клімат в учнівському колективі».

У заході взяли участь класні керівники загальноосвітніх навчальних закладів міст Миколаєва, Первомайська, Южноукраїнська, Очакова та Арбузинського, Баштанського, Миколаївського, Новобузького районів (усього – 26 осіб).

Вітковська Олена Данилівна, методист кафедри психолого-педагогічної освіти та медіадидактики МОІППО, у своєму виступі виокремила основні компоненти формування виховної системи класу, акцентувала увагу аудиторії на необхідності створення сприятливого психологічного мікроклімату в колективі. Олена Данилівна представила учасникам заходу структурну модель проведення тренінгу, наголосила на необхідності вивчення особистості учня та його виховного середовища.

Доцент кафедри психолого-педагогічної освіти та медіадидактики МОІППО Хозраткулова Ірина Анатоліївна розглянула фактори формування позитивного мікроклімату та запропонувала слухачам практичні тренінгові вправи для створення психологічного комфорту в учнівському та педагогічному колективах.

Відбувся обмін думками із проблеми ролі і значення діяльності класного керівника в сучасній школі. Було розглянуто досвід створення виховних систем класів Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 24 Миколаївської міської ради та Первомайської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 12 Первомайської міської ради. Учасники працювали в групах, обговорювали основні риси особистості, яка формується в різних типах виховного середовища.

Класні керівники відзначили актуальність і практичнузначущістьрозглянутихпитань. За результатами роботи підбито підсумки, визначено завдання на наступне засідання.

 

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання