Єдина Країна! Единая Страна!
 
20 | 03 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
Вхід11 квітня 2017 року на базі МОІППО проведено практико-презентаційний семінар «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція»

11 квітня 2017 року на базі МОІППО проведено практико-презентаційний семінар «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція».

Мета семінару полягала в тому, щоб сформувати в учасників чітке уявлення про особливості організації та здійснення профілактичної роботи в закладах освіти щодо питань безпечної міграції та попередження торгівлі людьми.

Проаналізували доцільність та актуальність упровадження програми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» у навчальних закладах Миколаївської області Качура М. М., методист навчально‑методичної лабораторії практичної психології, соціальної роботи та інклюзивного навчання МОІППО, та Вітковська О. Д., методист кафедри психолого-педагогічної освіти та медіадидактики МОІППО.

Під час роботи семінару педагогічні працівники відпрацювали практичні вправи за чотирма блоками програми («Ставлення до себе», «Ставлення до інших», «Ставлення до діяльності», «Ставлення до навколишнього світу»), ознайомились із друкованими посібниками «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» та іграми («Галопом по Європам», «Рожеві окуляри»), що наданіУкраїнським фондом «Благополуччя дітей».

Учасники заходу отримали буклети, доступ до електронних версій інформаційно-методичних матеріалів програми та методичну підтримку щодо її реалізації.

У семінарі взяли участь заступники директорів із виховної роботи та працівники психологічної служби системи освіти Миколаївської обласної ради (усього – 56 осіб).

IMG_5934.JPGIMG_5939.JPG

IMG_5968.JPGIMG_5914.JPG

Вкладення:
Скачати цей файл (Експреска_11_04.doc)Експреска_11_04.doc[ ]45 Кб
Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання