Єдина Країна! Единая Страна!
 
19 | 04 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
ВхідТворча зустріч учителів математики з представником династії авторів Бевз Валентиною Григорівною

Із метою підвищення професійного рівня вчителів математики загальноосвітніх навчальних закладів Миколаївської області 04 квітня 2017 року на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти кафедрою теорії й методики природничо-математичної освіти та інформаційних технологій проведена творча зустріч керівників районних (міських) методичних об’єднань учителів математики, предметників загальноосвітніх навчальних закладів із автором підручників математики для учнів 9 класу Бевз Валентиною Григорівною, доктором педагогічних наук, професором кафедри теорії й методики навчання математики Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова.

Основні засади побудови підручника – поєднання науковості та доступності, реалізація наступності та пропедевтики, збалансування теорії тапрактики, диференціація та інтеграція, урізноманітнення системи задач і діяльності учнів, розвиток і виховання школярів. Окремі процеси демонструються за допомогою навчальної анімації, доступ до якої легко здійснити за допомогою QR-кодів. Таким чином, унаочнюється навчальний процес і враховується інтерес учнів до використання сучасних гаджетів.

У підручнику передбачено організацію колективних, групових таіндивідуальних форм навчання на уроках і в позаурочний час, розроблено навчальний матеріал для учнів із різним рівнем підготовки та зацікавленостіпредметом.

Особливість реформ у галузі математики в реаліях Нової української школи висвітлила Рогожинська Еліна Костянтинівна, методист кафедри теорії й методики природничо-математичної освіти та інформаційних технологій МОІППО.

Протягом заходу відбувалось активне спілкування, звучали не лише важливі рекомендації з боку автора, а й доцільні пропозиції вчителів математики. Найкативнішими виявились учителі: Єлізарова Вероніка Геннадівна (Южноукраїнська гімназія № 1), Мірошник Людмила Леонідівна (Миколаївська ЗОШ І–ІІІ ст. № 42), Поповичева Галина Іванівна (Миколаївська ЗОШ І–ІІІ № 4 ім. Б. І. Молчанова), Цимбал Олександра Іванівна (Миколаївська ЗОШ І–ІІІ № 34).

Ми вдячні Бевз Валентині Григорівні, учителям – учасникам творчої зустрічі за плідну роботу, і маємо надію на подальшу результативну співпрацю.

2017-04-04 02.34.14 2 1 result2017-04-05 04.27.48 2 result

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання