Єдина Країна! Единая Страна!
 
19 | 04 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
ВхідПроведено засідання студії «Світ законодавчих новин»

04 квітня 2016 року кафедрою філософії освіти, теорії й методики суспільствознавчих предметів МОІППО на базі Науково-методичного центру Миколаївської міської ради проведено засідання студії «Світ законодавчих новин» з теми «Актуальне законодавство: зміни в системі публічної влади в Україні». У заході взяли участь 30 педагогів Миколаївської області, які викладають правознавство.

Мета заходу: підвищення рівня професійної компетентності вчителів суспільствознавчих дисциплін загальноосвітніх навчальних закладів і виконання Програми правової освіти населення у Миколаївській області на 2014–2020 роки.

У ході роботи студії було розглянуто такі питання: конституційні зміни щодо системи державної влади та місцевого самоврядування; новації в системі виконавчої влади; судова реформа в Україні (зміст і проблеми); реформування територіальних засад публічної влади в Україні; особливості навчання основ конституційного права у школі (з урахуванням законодавчих змін).

Учасники студії відпрацювали практичні навички роботи із нормативними актами, аналізу змісту та тенденцій конституційного та адміністративного законодавства, застосування норм права при розв’язанні практичних завдань із правознавства.

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання