Єдина Країна! Единая Страна!
 
23 | 02 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
Вхід22 грудня 2016 року на базі Миколаївського ОІППО було проведено інструктаж експертів для здійснення експертизи електронних версій проектів підручників для 9 класу

22 грудня 2016 року на базі Миколаївського ОІППО було проведено інструктаж експертів для здійснення експертизи електронних версій проектів підручників для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів на виконання наказу Міністерства освіти і науки України № 1564 від 19.12.2016 р.

У заході взяли участь близько ста методистів, учителів, педагогічних і науково-педагогічних працівників Миколаївської області. Відповідальна за проведення інструктажу в регіоні к.філол.н., доцент кафедри теорії й методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти Миколаївського ОІППО Лукьяненко Дарія В’ячеславівна ознайомила присутніх із термінами та особливостями проведення конкурсного відбору проектів підручників для 9 класу ЗНЗ.

Усі, хто пройшов інструктаж, братимуть участь у подальшому жеребкуванні, яке буде проведено Міністерством освіти і науки України наприкінці грудня 2016 – на початку січня 2017 р.

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання