Єдина Країна! Единая Страна!
 
23 | 02 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
ВхідВидавництво «Ранок» звертається до Вас зі словами щирої вдячності за активну підтримку і якісний супровід педагогічних заходів у межах спільної з Видавництвом діяльності у галузі освіти.

Навчально-методична література, яку вже протягом майже 20 років створює для вітчизняної освіти наше видавництво, дозволяє працювати значно ефективніше. Цьому сприяють, зокрема, нові підручники і сучасні навчально-методичні комплекти (НМК), які гармонійно поєднують традиційні підходи з сучасними ідеями. Так, інтернет-підтримка всіх НМК дозволяє

  •  вільно користуватися повними електронними версіями підручників на сайті ranok.com.ua:
  • пройти онлайн-тестування;
  • скористатися відеоматеріалами та презентаціями.

В умовах активного розвитку нових технологій інтерактивне інформування і навчання педагогів набуває особливого значення. Започаткована видавництвом із березня 2016 року «Інтерактивна школа творчого вчителя» надала практикам можливість регулярного онлайн-спілкування із провідними вченими, методистами та авторами підручників. Так, у осінній сесії Школи, яка проходила з 24.10.16 до 05.11.16, прийняло участь вже 8,5 тисяч педагогів із 3 тисяч навчальних закладів та установ України. Відеозаписи заходів та презентації доповідачів розміщено для вільного перегляду на сайті видавництва interactive.ranok.com.ua у розділі «Дистанційні курси». З метою подальшої співпраці запрошуємо педагогів і в 2017 році взяти участь у нових сесіях «Інтерактивної школи творчого вчителя 2016/17» та пропонуємо включити ці заходи до річного плану роботи установи, яку Ви очолюєте. Завантажити орієнтовні програми зимової (09-21.01.17) та весняної (27.03-08.04.17) сесій, зареєструватися на вебінари для участі і подальшого отримання сертифіката можна за адресою: www.ranok.com.ua/webinar.html. Перелік заходів наведено також у додатку до листа. Участь у вебінарах є безкоштовною.

Пропонуємо залучити до перегляду вебінарів вчителів, які проходять курси підвищення кваліфікації, в онлайн-трансляції або у запису. Будемо також раді участі спікерів від видавництва у регіональних педагогічних заходах та просимо розглянути таку можливість. Серед пропозицій видавництва також створення фокус-груп вчителів для обговорення та покращення змісту виданих та запланованих до виходу нових НМК .

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання