Єдина Країна! Единая Страна!
 
23 | 02 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
Вхід07 грудня 2016 року на базі Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 56 Миколаївської міської ради відбулась творча лабораторія розвитку початкової освіти в галузі «Суспільствознавство» із проблеми «Основні зміни в програмі предмета «Я у світі»

Систему роботи школи в умовах реформування загальної середньої освіти представила учасникам Мазур Ольга Миколаївна, директор Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 56 Миколаївської міської ради.

Визначила мету та навчальні завдання засідання творчої лабораторії розвитку початкової освіти в галузі «Суспільствознавство» Хортів Ганна Валеріївна, старший викладач кафедри теорії й методики дошкільної та початкової освіти МОІППО.

Учасники заходу відвідали та проаналізували урок «Я у світі» у 3-му класі на тему «Людина має творити добро»  (Санкова Наталія Михайлівна, учитель початкових класів  Миколаївська ЗОШ І–ІІІ ступенів № 56 Миколаївської міської ради).

Ознайомила вчителів початкових класів з основними змінами в програмі предмета «Я у світі» Хортів Ганна Валеріївна, старший викладач кафедри теорії й методики дошкільної та початкової освіти.

У ході заходу обговорювалися питання:

  • організація проектної діяльності на уроках «Я у світі»;
  • інтерактивні технології на уроках «Я у світі»;
  • аналіз змісту підручників предмета «Я у світі» відповідно до календарного планування;
  • сучасні методи і прийоми навчання учнів на уроках «Я у світі»;
  • особливості організації соціальної акції на уроках «Я у світі».

У засіданні взяли участь учителі початкових класів – керівники районних творчих лабораторій розвитку початкової освіти в галузі «Суспільствознавство»

 

 

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання