Єдина Країна! Единая Страна!
 
23 | 02 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
ВхідСтажування слухачів курсів підвищення кваліфікації вчителів біології та основ здоров’я на базі кафедри мікробіології, вірусології та біохімії Одеського національного університету ім. І. І. Мечникова

img 915406 грудня 2016 року на базі кафедри мікробіології, вірусології та біохімії Одеського національного університету ім. І. І. Мечникова кафедрою теорії й методики природничо-математичної освіти та інформаційних технологій МОІППО організовано стажування слухачів курсів підвищення кваліфікації вчителів біології та основ здоров’я (завідувач кафедри – Клименко Л. О., кандидат педагогічних наук, доцент; куратор – Мироненко І. В., доцент кафедри).

Інформація, яку отримали слухачі курсів підвищення кваліфікації на кафедрі мікробіології, вірусології та біохімії Одеського національного університету ім. І. І. Мечникова, розширила уявлення про сучасні підходи до вивчення дивовижного світу бактерій. Ямборко Ганна Валентинівна, кандидат технічних наук, доцент кафедри, надала слухачам корисну інформацію щодо збереження здоров’я людини в світі, який належить мікроорганізмам.

Під час заходу педагоги збагатили свою професійну скарбничку знаннями, які отримали в Навчально-науковому центрі високотехнологічного науково-дослідного обладнання та приладів (ННЦОП ОНУ), лабораторії електронної мікроскопії, зоологічному та палеонтологічному музеях.

Слухачі курсів відзначили актуальність і практичну значущість стажування; створили фотоколекцію музейних експонатів, яка буде використана як наочність у викладанні біології.

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання