Єдина Країна! Единая Страна!
 
23 | 02 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
ВхідДо уваги шкільних координаторів міжнародного проекту «Міксіке»!

miksikeВідповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України щодо вивчення математики в 2016/17 н. р. з метою розвитку в учнів навичок усного рахунку (натуральні, цілі та десяткові числа) пропонуємо застосовувати нестандартні та інтерактивні методи, використовувати он-лайн ресурси, зокрема безкоштовну платформу Прангліміне за посиланням: http://miksike.net.ua/#pranglimine.

27 грудня 2016 року завершується третій (останній) етап онлайн-змагань із усного рахунку Прагліміне, змагання  доступне на сторінці Прангліміне Змагання «ІІІ етап Миколаївська обл». 

Участь у кожному етапі змагань можна взяти лише один раз. Якщо учасник обирає розділ «ІІІ етап Миколаївська обл», то система фіксує початок змагання і потрібно пройти всі поля змагання.

Якщо учасник випадково зайшов на поле для змагань, не змагався і отримав всі «нулі» в Таблиці результатів, то другого доступу на поле у нього не буде. Щоб виправити таку ситуацію (прибрати нульовий результат із таблиці та отримати можливість змагатися), потрібно написати листа на адресу адміністратора проекту: milla@miksike.ee з проханням надати можливість змагатися в етапі. У листі вказати свої дані: нулі, область, ім’я користувача (логін), результат на даний момент.

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання