Єдина Країна! Единая Страна!
 
22 | 07 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
ВхідПро проведення ювілейного обласного форуму юних шанувальників фізики та астрономії

На виконання наказу департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації від 30.02.2018 № 41 «Про проведення ювілейного обласного форуму юних шанувальників фізики та астрономії», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області 12.02.2018 № 46/2959, із метою виявлення й розвитку творчо обдарованої учнівської молоді, залучення її до наукової діяльності  12 квітня 2018 року кафедрою теорії й методики природничо-математичної освіти та інформаційних технологій Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти буде проведено ювілейний обласний форум юних шанувальників фізики та астрономії (далі – Форум). 

Наказом департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації від 02.04.2018 № 240 «Про підсумки оцінювання робіт, представлених на ювілейний обласний форум юних шанувальників фізики та астрономії», визначено учнів – авторів кращих робіт, які нагороджуються дипломами з відзнакою та презентуватимуть свої роботи на Форумі. Також запрошуються всі учні, що подавали творчі роботи на Форум, і вчителі – керівники робіт.

Звертаємо увагу, що в зв’язку з капітальним ремонтом інституту захід буде проведено на базі Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 3 Миколаївської міської ради (вул. Чкалова, 114).

Реєстрація учасників – із 09.00, початок роботи – о 10.00.

Просимо направити для участі в Форумі учнів і вчителів, створити умови авторам кращих робіт для їх презентації, а також довести до відома   інформацію про час і місце проведення заходу.

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання