Єдина Країна! Единая Страна!
 
25 | 02 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
Вхід28 лютого 2018 року відбудеться засідання науково-методичної суспільствознавчої студії «Історія і пам’ять» (за календарем знаменних дат). Тема засідання «В. Н. Каразін і Миколаїв» (до 245-річчя з дня народження видатного науковця та громадського діяча).

Програмою Студії передбачено роботу за двома змістовими модулями:

· Перший модуль включатиме ознайомлення учасників Студії із науковими дослідженнями, які висвітлюють життєвий шлях та активну наукову, педагогічну, громадську діяльність Василя Назаровича Каразіна і представників родини Каразіних, що проживали в місті Миколаєві. Окрім того, планується зустріч із представницею родини Каразіних – Дешко Ларисою Олегівною, яка активно досліджує родовід Каразіних.

· Другий модуль передбачає відвідання сімейного склепу Каразіних.

До участі у Студії запрошуються краєзнавці, педагогічні та науково-педагогічні працівники, студенти, учні та всі, хто цікавиться історією рідного краю.

Початок роботи Студії – 28 лютого 2018 р. о 10 годині. Місце проведення: м. Миколаїв, вул. Набережна, 29, Миколаївський обласний краєзнавчий музей.

Бажаючих узяти участь у засіданні Студії просимо сповістити про свою згоду за електронною адресою natаliia.kalkutina@moippo.mk.ua, або за телефоном (0512) 37 85 89 до 22 лютого 2018 року

Вкладення:
Скачати цей файл (Інформаційний лист.docx)Інформаційний лист.docx[ ]36 Кб
Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання