Єдина Країна! Единая Страна!
 
19 | 08 | 2017
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
ВхідПро проведення науково-практичного семінару «Web-STEM-школа - 2017»

На виконання п. 3.5 Плану заходів щодо впровадження STEM-освіти в Україні на 2016-2018 роки, затвердженого Міністерством освіти і науки України 05.05.2016 року (наказ Міністерства освіти і науки від 29.02.2016 № 188), п. 401 Плану роботи Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» на 2017 рік» (наказ Інституту модернізації змісту освіти від 23.03.2017 № 2) відділ STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з видавництвом «Видавничий дім «Освіта», КВНЗ «Університет менеджменту освіти» проводять Всеукраїнський науково- практичний семінар «Web-STEM-школа - 2017» з метою ознайомлення педагогів з інноваційними технологіями, необхідними для реалізації концептуальних засад Нової української школи.

Учасники «Web-STEM-школи - 2017»:

- ознайомляться з досвідом запровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу;

- дізнаються про реалізацію STEM-підходів у дошкільній та початковій освіті;

- обговорять ідеї вчителів-новаторів щодо використання проектно- дослідної діяльності у навчально-виховному процесі тощо.

До участі у науково-практичному семінарі запрошуються: науковці, методисти обласних інститутів післядипломної освіти, працівники районних (міських) методичних кабінетів, керівники навчальних закладів, учителі, інші педагогічні працівники та зацікавлені особи.

Навчання у Web-STEM-школі буде проходити 22-29 серпня 2017 року. Для участі, отримання матеріалів і сертифікату необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням:http://yakistosviti.com.ua

Участь у роботі Web-STEM-школі безкоштовна.

Вкладення:
Скачати цей файл (Лист ІМЗО 2.pdf)Лист ІМЗО 2.pdf[ ]249 Кб
Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання