Єдина Країна! Единая Страна!
 
20 | 03 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
ВхідДОСВІД ВПРОВАДЖЕННЯ

Унікальна фотовиставка “Ми — неповторні”

За посиланням - сюжет ТНМ.  Унікальна фотовиставка “Ми — неповторні”

https://drive.google.com/open?id=0B8EkG1_V3vS6WGJHanJKU0UwU1E

 

Перший этап реалізації просвітницького мультимедійного проекту "Траєкторія успіху"

            

Варіативні моделі інтеграції учнів з вадами слуху на базі спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 6 Миколаївської обласної ради

Зміни, які відбуваються в суспільному житті нашої держави, значно змінюють об’єктивні умови соціалізації дітей.20160921 144300

У зв’язку з цим в нашому навчальному закладі йде пошук ефективних заходів щодо засвоєння дітьми з інвалідністю соціально значущого досвіду поведінки, норм спілкування з оточуючим світом, розвиток соціальних вмінь та навичок.з обмеженими можливостями, зокрема учнів з вадами слуху.

З метою подолання соціальної дезадаптації та формування соціальної компетенції та сприяння соціалізації та соціокультурної інтеграції дітей із слуховою депривацією, був розроблений план соціального виховання учнів школи-інтернату на 2016-2017 н. р. Його реалізація почалася у вересні з низки заходів, а саме:

  • участь вихованців інтернату в міському святі, присвяченому 227 річниці міста Миколаєва;
  • екскурсія в телецентр;
  • екскурсія у центр зайнятості Корабельного району;
  • проведення родинного свята «Посвята у п’ятикласники»;
  • запрошення у гості учнів та педагогів ЗОШ №40.

IMG 4257

 

Шкільне партнерство в дії

21 вересня учні 7-го класу Миколаївської ЗОШ № 40 завітали до нашого інтернату для участі в шкільному квесті «Давайте познайомимося», який є одним із заходів в проекті шкільного партнерства «Чути серцем».

Десять учнів школи-інтернату та десять нових друзів – школярі ЗОШ № 40 разом виконували завдання, грали, змагалися в навчальних кабінетах школи: психологічному, української жестової мови, інформатики, ритміки, біології, української мови, образотворчого мистецтва, історії.

Проходження випробовувань ускладнювалося тим, що команди були змішані: чуючі діти спробували порозумітися з ровесниками з вадами слуху. Як  виявилося, бажання зрозуміти іншого допомогло швидко та ефективно познайомитися одноліткам, знайти спільну мову в прямому сенсі та активно і вірно виконувати пізнавальні та творчі завдання.

Результатами цієї зустрічі стала домовленість про подальшу співпрацю, запрошення вихованців інтернату до школи № 40,IMG 4273 обмін контактами нових друзів та солодкі сюрпризи з побажаннями.

Попереду нові заходи, мета яких залучення нечуючих та слабочуючих дітей до цінностей співпраці з іншими, формування та розвиток життєвих компетенцій:

  • жовтень – Свято лідерів із запрошенням керівників підприємств, району, міста;
  • листопад – тренінг професійного самовизначення за участі представників УТОГ, батьків, представників різних професій, які мають обмежені можливості;
  • грудень – інтерактивне дійство «Наш світ».

На перспективу – розширення комунікативних кордонів з нечуючими однолітками інших регіонів. Є велике бажання завітати в гості та запросити до себе учнів з вадами слуху з інших областей країни.

Ми вчимося чути серцем! Запрошуємо і вас, приєднуйтеся!

Про проведення тижня інклюзивної освіти у школі

Рекомендуємо до використання матеріали "Про проведення тижня інклюзивної освіти у школі" (із фахового періодичного видання "Соціальний педагог")

Детальніше...

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання