Єдина Країна! Единая Страна!
 
22 | 07 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
Вхід



ГРАФІК ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ КЕРІВНИХ ТА ПЕДАГОГІЧНИХ КАДРІВ ОБЛАСТІ НА 2018 РІК

ДЕТАЛЬНІШЕ - У ВКЛАДЕННІ.

УВАГА! 28 травня 2018 року розпочинаються тренінги для учителів англійської мови, які у 2018-19 н.р. працюватимуть з першокласниками.
Група № і. 2 - Актова зала Новобузької міської ради.
Група № і. 3 - Врзнесенська ЗОШ №8
Група № і. 4 - Миколаївська гімназія №4
Група № і. 5 - Миколаївська СЗОШ №22

Увага, 4 червня продовжується підготовка вчителів іноземних мов в умовах Нової української школи!
 
група № 10 на базі гімназії №4 
група № 11 гімназія м.Первомайськ
група № 12, 13 на базі ЗОШ № 22 
 
група № і.27 (німецька) на базі ЗОШ №22


ПОЧАТОК о 08-30 год.
За додатковою інформацією звертайтеся на електронну адресу: inesa.bredikhina@moippo.mk.ua

Графік підготовки вчителів початкових класів, які будуть працювати

з першокласниками у 2018–2019 навчальному році

Проведення І і ІІ сесії для вчителів початкових класів

Термін Місце проведення Район (місто, ОТГ)
1. 10.04–13.04 Первомайськ м. Первомайськ
2. 10.04–13.04 м.Первомайськ Первомайський р-н
3. 10.04–13.04 м.Первомайськ Кривоозерський р-н
4. 10.04–13.04 м.Первомайськ

Арбузинський р-н,
Врадіївський р-н

5. 16.04–20.04 МОІППО Баштанський р-н
6. 16.04–20.04 МОІППО Казанківський р-н
7. 16.04–20.04 МОІППО Новобузький р-н
8. 23.04–27.04 МОІППО Братський р-н
9. 23.04–27.04 МОІППО Єланецький р-н
10. 23.04–27.04 МОІППО Новоодеський р-н
11. 07.05–11.05 м. Вознесенськ м. Вознесенськ
12. 07.05–11.05 м. Вознесенськ Вознесенський р-н
13. 07.05–11.05 МОІППО Доманівський р-н
14. 12.05–15.05 м. Очаків

м. Очаків,
Очаківський р-н

15. 12.05–15.05 МОІППО

Березанський р-н,
Коблівська ОТГ

16.

12.05–15.05
(14.05–15.05 – навчання з
13.00 до 18.50)

МОІППО м. Миколаїв

Проведення ІІІ сесії для вчителів початкових класів

Термін

Місце проведення

Район (місто, ОТГ)

1.

17.05–20.05
(17.05–18.05 –
із 13.00 до 18.50)

МОІППО

м. Миколаїв

2.

17.05–20.05
(17.05–18.05 –
із 13.00 до 18.50)

МОІППО

м. Миколаїв

3.

17.05–20.05
(17.05–18.05 – із
13.00 до 18.50)

МОІППО

м. Миколаїв

4.

17.05–20.05
(17.05–18.05 –
із 13.00 до 18.50)

МОІППО

м. Миколаїв

5.

17.05–20.05
(17.05–18.05 –
із 13.00 до 18.50)

МОІППО

м. Миколаїв

6.

31.05–03.06

м. Южноукраїнськ

м. Южноукраїнськ

7.

31.05–03.06

МОІППО

Миколаївський р-н,
Веснянська ОТГ,
Михайлівська ОТГ,
Нечаянська ОТГ,
Ольшанська ОТГ

8.

31.05–03.06

МОІППО

Вітовський р-н

9.

31.05–03.06

МОІППО

Шевченківська ОТГ,
Галицинівська ОТГ,
Воскресенська ОТГ

10.

31.05–03.06

МОІППО

Веселинівський р-н,
Веселинівська ОТГ

11.

04.06–07.06

МОІППО

Інтернати

12.

04.06–07.06

МОІППО

Березнегуватський р-н

13.

04.06–07.06

м. Снігурівка

Снігурівський р-н

14.

04.06–07.06

МОІППО

м. Миколаїв

15.

04.06–07.06

МОІППО

м. Миколаїв

16.

08.06–11.06

м. Первомайськ

м. Первомайськ

17.

08.06–11.06

м. Первомайськ

Первомайський р-н

18.

08.06–11.06

м. Первомайськ

Кривоозерський р-н

19.

08.06–11.06

м. Первомайськ

Арбузинський р-н

20.

08.06–11.06

м. Первомайськ

Врадіївський р-н

21.

12.06–15.06

МОІППО

Баштанський р-н

22.

12.06–15.06

МОІППО

Баштанський р-н

23.

12.06–15.06

МОІППО

Казанківський р-н

24.

12.06–15.06

МОІППО

Новобузький р-н

25.

12.06–15.06

МОІППО

Новобузький р-н

26.

25.06–28.06

МОІППО

Новоодеський р-н

27.

25.06–28.06

МОІППО

Братський р-н

28.

25.06–28.06

МОІППО

Єланецький р-н

29.

25.06–28.06

м. Вознесенськ

м. Вознесенськ

30.

25.06–28.06

м. Вознесенськ

Вознесенський р-н

31.

29.06–02.07

МОІППО

Доманівський р-н

32.

29.06–02.07

м. Очаків

м. Очаків,
Очаківський р-н

33.

29.06–02.07

м. Очаків

Березанський р-н,
Коблівська ОТГ

34.

29.06–02.07

МОІППО

 

Проведення І–ІІІ сесії

(додаткові групи для вчителів, які з певних причин не змогли пройти навчання у зазначені терміни)

Термін

Місце проведення

1.

20.08–26.08

МОІППО

2.

20.08–26.08

МОІППО

3.

20.08–26.08

МОІППО

4.

20.08–26.08

МОІППО

 

Графік підготовки заступників директорів закладів загальної середньої освіти

з навчально-виховної роботи у початкових класах у 2018 році

Термін Місце проведення Район (місто, ОТГ)
1
2
12.05 – 15.05.18
12.05 – 15.05.18
м. Очаків
м. Миколаїв
м. Очаків, Очаківський, Березанський
м. Миколаїв
3
4
5
17.05 – 20.05.18
17.05 – 20.05.18
17.05 – 20.05.18
м. Миколаїв Баштанський, Новобузький, Казанківський,
Снігурівський, Вітовський
6
7
31.05 – 03.06.18
31.05 – 03.06.18
м. Южноукраїнськ
м. Миколаїв
м. Южноукраїнськ, Арбузинський, Врадіївський
м. Миколаїв
8
9
08.06 – 11.06.18
08.06 – 11.06.18
м. Первомайськ м. Первомайськ, Первомайський, Кривоозерський
10
11
12
20.06 – 23.06.18
20.06 – 23.06.18
20.06 – 23.06.18
м. Миколаїв м. Миколаїв, Миколаївський, Веселинівський, 
Новоодеський, Братський, Березнегуватський, інтернати
13
14
25.06 – 28.06.18
25.06 – 28.06.18
м. Вознесенськ м. Вознесенськ, Вознесенський, Доманівський, Єланецький
Додаткові
3 групи
с серпні 2018
  м. Миколаїв  

 

Графік проведення навчання підготовки вчителів англійської мови, які навчатимуть учнів перших класів у 2018–2019 навчальному році

 

№ групи Термін Місце проведення Категорія (район/місто)
І 1. 10.05-12.5 м. Миколаїв м.Миколаїв
І 2. 28.05 – 30.05 Новий Буг

м.Новий Буг,

Казанківський район

І 3. 28.05 – 30.05 м. Вознесенськ

м. Вознесенськ,

Вознесенський район

І 4. 28.05 - 30.05 м. Миколаїв м. Миколаїв
 І 5. 28.05 – 30.05 м. Миколаїв м. Миколаїв
І 6. 31.05 – 02.06 м. Миколаїв м. Миколаїв
І  7. 31.05 – 02.06 м. Миколаїв м.Миколаїв
І 8. 31.05 – 02.06 м.Новий Буг

м. Новий Буг,

Казанківський район

І 9. 31.05 – 02.06 м.Южноукраїнськ

м.Южноукраїнськ,

Арбузинський район,

Благодатненська ОТГ Арбузинського району

І 10. 04.06 – 06.06 м. Миколаїв

Веселинівський район,

Веселинівська ОТГ Веселинівського району

І 11. 04.06 – 06.06 м. Первомайськ

м. Первомайськ,

Кривоозерський район, Врадіївський район

І 12. 04.06 – 06.06 м.Миколаїв

м. Миколаїв, 

Братський район

І 13. 04.06 – 06.06 м.Миколаїв м. Миколаїв
І 14. 07.06 – 09.06 м.Миколаїв

Миколаївський район,

Нечаянська сільска рада Миколаївського району,

Ольшанська селищна рада Миколаївського району

І 15. 07.06 – 09.06 Первомайськ

м.Первомайськ,

Кривоозерський район,

Врадіївський район

І 16. 07.06 – 09.06 м. Баштанка

Баштанський район,

Баштанська ОТГ Баштанського району

І 17. 07.06 – 09.06 м.Миколаїв

м.Миколаїв,

Березнегуватський район

І 18. 11.06 – 13.06 м. Очаків

м. Очаків,

Очаківський район, Куцурубська ОТГ Очаківського району

І 19. 11.06 – 13.06 м.Миколаїв

м.Миколаїв,

Новоодеський район

І 20. 11.06 – 13.06 м.Миколаїв

Воскресенька селищна рада Вітовського району,

Галицинівська ОТГ Вітовського району,

Снігурівський район

І 21. 11.06 – 13.06 м.Миколаїв

Вітовський район,

Шевченківська ОТГ Вітовського району

І 22. 14.06 – 16.06 Миколаїв

м. Миколаїв,

Єланецький район

І 23. 14.06 – 16.06 м.Миколаїв Березанський район, Коблівська ОТГ Березанського району
І 24. 14.06 – 16.06 Первомайськ

м.Первомайськ

Первомайський район, Врадіївський район

І 25. 14.06 – 16.06 м. Вознесенськ

Доманівський район,

Олександрівська селищна рада Вознесенського району,

Прибужанівська ОТГ Вознесенського району,

Доманівська селищна рада Доманівського району,

Мостівська ОТГ Доманівського району

Додаткові групи для вчителів, які з об’єктивних причин не пройшли підготовку
І 29 18.06–20.06 м.Миколаїв  
І 30 18.06–20.06 м.Миколаїв  

                                                             

 

Графік проведення навчання вчителів німецької мови, які будуть працювати з першокласниками у 2018–2019 навчальному році

№ групи Термін Місце проведення Категорія (район/місто)
І 26. 28.05-30.05 м.Миколаїв

м.Миколаїв,

Доманівський район,

Мостівська ОТГ Доманівського району,

Баштанський район,

Кривозерський район,

Єланецький район

І 27. 31.05-02.06 м.Миколаїв

Миколаїв
м. Очаків,

Врадіївський район,

Новоодеський район,

Доманівська селищна рада

І 28. 05.06-07.06 м.Миколаїв

м.Миколаїв,

Благодатненьска ОТГ Арбузинського району

 

Шановні педагоги, будь ласка, перевірте, чи включені ви в списки підготовки вчителів іноземної мови, які навчатимуть учнів перших класів у 2018–2019 н.р. (необхідно перейти за посиланням та перевірити наявність свого прізвища у списках):
Надсилати запитання, клопотання можна на е-mail  inesa.bredikhina@moippo.mk.ua
 
АНГЛІЙСЬКА МОВА:
28.05-31.05
 
Новий Буг, група № і.2
 
Вознесенськ група № і.3
 
Миколаїв  група № і.4
 
Миколаїв група № і.5
 
31.05-02.05
Миколаїв, група № і.6
 
Миколаїв група № і.7
 
Новий Буг група № і.8
 
м.Южноукраїнськ група № і. 9 
 
04.06 - 06.06
 
група № і.10 Веселинівський район
 
група № і. 11 Первомайськ, Кривоозерський район
 
група № 12
Братський район
 
група № 13 
Миколаїв
Посилання: https://docs.google.com/document/d/1_OSMylXLNk8br32YNlJngFASgazDvGB2vEPHTYG7Krc/edit?usp=sharing
 
група № і.14 Миколаївський район, Нечаянська сільська рада Миколаївського району, Ольшанська селищна рада Миколаївського району 
 
група № і.15 Первомайськ, Первомайський район
 
група № і.16 м.Баштанка 
 
група № і.17 м.Миколаїв, Березнегуватський район
група № і.18 Очаків, Очаківський район, Куцурубська ОТГ
 
група № і.19 Новоодеський район

Група № і. 20 Воскресенька селищна рада Вітовського району, Галицинівська ОТГ Вітовського району, Снігурівський район 
 
 
Група № і.21 Вітовський район, Шевченківська ОТГ
 
Група № і.22 м. Миколаїв, Єланецький район
 
Група № і. 23. Березанський район, Коблево
 
Група № і. 24. м. Первомайськ, Первомайський район
 
Група № і.25. Доманівський район, Олександрівська селищна рада Вознесенського району, Прибужанівська ОТГ Вознесенського району, Доманівська селищна рада Доманівського району, Мостівська ОТГ Доманівського району


НІМЕЦЬКА МОВА:
 
група № і. 26 м.Миколаїв, Доманівський район, Мостівська ОТГ Доманівського району, Баштанський район, Кривоозерський район, Єланецький район
Посилання:  https://docs.google.com/document/d/1cf7V9sX8BUfiHiTBMWS4u2XQaYWZCwu8j0wpGQQ0bAQ/edit?usp=sharing


група № і. 27  Миколаїв, м.Очаків, Врадіївський район, Новоодеський район, Доманівська селищна рада
 
 
група № і.28 м.Миколаїв, Благодатненська ОТГ Арбузинського району
 
 

 

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання