Єдина Країна! Единая Страна!
 
21 | 02 | 2017
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
ВхідКонкурс "Учитель року 2017"

Оперативне навчання переможців другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2017"

Шановні колеги !

           Із метою забезпечення якісної підготовки переможців другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» до участі в заключному турі у лютому–березні 2017 року Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти проводитиметься оперативне навчання переможців другого (обласного) туру конкурсу із номінацій: «Біологія», «Інформатика», «Музичне мистецтво», «Початкова освіта».

          У ході навчання передбачається відвідування 1–2 уроків і проведення майстер-класу «Я знаю, як це роботи. Я навчу вас» із подальшим відеозаписом.

Відлуння конкурсу "Учитель року - 2017"

Упродовж чотирьох днів, із 06 до 09 лютого, на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проходив другий (обласний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017».

Найкращі педагоги області – учителі біології, інформатики, музичного мистецтва, початкових класів – гідно пройшли всі конкурсні випробовування, демонструючипрофесійну майстерність та ерудицію.

Другий (обласний) тур усеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» мав велике значення для всіх його учасників, дав можливість віднайти свою власну педагогічну стежку до душі і серця кожної дитини.

Переможці другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017»

vahanova  bogdanova   ARH4Pm31ToU img088 

Ваганова Ірина

Дмитрівна, учитель біології Кривоозерської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 2 Кривоозерської районної ради

Богданова Ольга Олексіївна,

учитель інформатики Новоодеської гуманітарної гімназії Новоодеської районної ради

Гірчак Катерина Михайлівна,

учитель музичного мистецтва Новофедорівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Березанської районної ради

Ванкевич Ольга Сергіївна,

учитель початкових класів Водянолоринської ЗОШ І–ІІ ступенів Єланецької районної

Щиро дякуємо начальникам відділів (управлінь) освіти райдержадміністрацій (міськрад), об’єднаних територіальних громад, керівникам науково-методичних установ, усім, хто долучився до проведення конкурсу, узяв активну участь у підготовці педагогів до змагань, хто підтримував їх протягом чотирьох конкурсних днів.

Дорогі переможці конкурсу! Незабаром ви братимете участь у третьому (заключному) турі конкурсу, що відбудеться у березні-квітні 2017 року у визначених містах України відповідно до номінацій:

 • «Біологія» – у м. Вінниці;
 • «Інформатика» – у м. Хмельницьку;
 • «Музичне мистецтво» – у м. Житомирі;
 • «Початкова освіта» – у м. Тернополі.

Шановні переможці! Із метою забезпечення якісної підготовки переможців очного етапу другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» до участі в третьому (заключному) етапі з 13 до 15 березня 2017 року на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проводитиметься психолого-педагогічний, фаховий настановчо-адаптаційний тренінг для вчителів – учасників третього (заключного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017».

Бажаємо професійного успіху, творчих перемог на заключному турі!

Із повагою директорат та педагогічний колектив
Миколаївського обласного інституту
післядипломної педагогічної освіти

Календар очного етапу ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017»

День перший (06 лютого)

06 лютого на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулося урочисте відкриття очного етапу ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017».

Кращих педагогів Миколаївщини – учителів біології, інформатики, музичного мистецтва та початкової освіти, привітала Каськова Ганна Леонідівна, т. в. о. директора департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації, голова оргкомітету конкурсу, яка зазначила, що у дні конкурсу педагоги проходитимуть важкі випробування, повні тривог і сподівань, але разом із тим вони яскраво та повноцінно розкриють свій творчий талант, а своєю майстерністю і натхненням залишать позитивний слід у серцях учнів, з якими співпрацюватимуть під час проведення конкурсних уроків.

Зі щирими побажаннями успіхів і перемог у конкурсних випробуваннях звернувся до учасників Шуляр Василь Іванович, голова журі конкурсу «Учитель року – 2017», доктор педагогічних наук, доцент, директор Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, заслужений учитель України, переможець усеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2000» у номінації «Українська мова і література». Василь Іванович наголосив на важливості участі у конкурсі «Учитель року – 2017», який виведе найсильніших, найталановитіших учасників до педагогічного Парнасу.

На заході представлено членів оргкомітету та фахових журі, учасників, які гідно пройшли відбірковий етап ІІ (обласного) туру конкурсу із номінацій: «Біологія», «Інформатика», «Музичне мистецтво», «Початкова освіта» і продовжуватимуть змагання в очному етапі.

Гостей та учасників заходу урочисто привітав об’єднаний хор слухачів курсів підвищення кваліфікації вчителів музичного мистецтва та учасників конкурсу з номінації «Музичне мистецтво», який майстерно виконав Гімн конкурсу «Учитель року» (слова Неліної Г. О., музика – Семенова С. В.). Учасники конкурсу – 27 учителів ЗНЗ області – протягом чотирьох днів змагатимуться за звання найкращого учителя Миколаївщини.

Під час практичної частини заходу передбачено проведення таких конкурсних випробувань, як «Урок», «Самоаналіз уроку», «Створення та захист навчального проекту», «Експертиза підручника».

Перший день очного етапуІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» був позначений цікавими педагогічними знахідками, майстерністю педагогів.

Між конкурсантами І групи проведено жеребкування найважливішого конкурсного випробування «Урок», на якомупедагоги дізналися, тему, клас та порядок проведення заняття.

КонкурсантиІІ групи створювали та презентували навчальні проекти з таких проблем:

 • номінація «Біологія» – «Виготовлення йогурту в домашніх умовах»;
 • номінація «Інформатика» – «Як людина спілкується з комп’ютерною технікою»;
 • номінація «Музичне мистецтво» – «Музика рідного дому»;
 • номінація «Початкова освіта» – «Незвичайні факти про звичайних людей».

Конкурсне випробування «Навчальний проект» стало своєрідним дискусійним клубом, на якому педагоги-конкурсанти ділилися власним досвідом та пропонували інноваційні педагогічні ідеї, спрямовані на розвиток якостей творчої особистості учнів на уроках біології, інформатики, музичного мистецтва, .

Учителі-конкурсанти – активні, креативні й творчі.

Бажаємо учасникам подальших успіхів у наступних випробуваннях

 Другий день (07 лютого)

Нанизувати намистинки педагогічної майстерності сьогодні почала І група конкурсантів у номінації «Біологія», «Інформатика», «Музичне мистецтво», «Початкова освіта», які продемонстрували вміння проводити урок, своє бачення сучасного уроку, здійснювати його самоаналіз.

Уроки проведені відповідно до чинних програм.За день до змагань учасники отрималитемута порядковий номер проведення уроку. У такий спосіб досягнуто максимальної об’єктивності та прозорості під час проведення випробувань.

Члени журі конкурсу відзначають різноманітність та яскравість проведених уроків.

Сьогодні проведене жеребкування найважливішого конкурсного випробування «Урок», між конкурсантами ІІ групи.

Дякуємо учасникам І підгрупи за професіоналізм, відкритість, готовність до спілкування та позитивний настрій, а учасникам ІІ групи, які проводитимуть уроки завтра, зичимо наснаги і творчих успіхів.

 

День третій (08 лютого)

Змагання продовжуються…Сьогодні конкурсні уроки з біології, інформатики, музичного мистецтва та в початкових класах проводять учасники ІІ групи. Графік конкурсних випробувань напружений. Кожен із конкурсантів демонструє свої «родзинки», творчі знахідки. Уроки оцінювали за визначеними критеріями, а також ураховували педагогічну майстерність,

Для конкурсантів І групи відбулося конкурсне випробування «Навчальний проект». Шляхом відкритого жеребкування були розподілені теми проектів з актуальних проблемних питань:

 • номінація «Біологія» – «Виготовлення хлібного квасу в домашніх умовах»;
 • номінація «Інформатика» – «Як обрати професію в галузі інформаційних технологій»;
 • номінація «Музичне мистецтво» – «Українська музика в сучасному оранжуванні»;
 • номінація «Початкова освіта» – «Дослідження своїх витрат за тиждень».

На підготовку проекту учасникам було відведенодві години. За цей час потрібно підготувати структуру і змістовну частину самого проекту, створити презентацію, а згодом захистити свій проект перед членами журі.

Пізно ввечері, після уроків, самоаналізу та навчального проекту підбиватимуться підсумки конкурсних випробувань «Навчальний проект» та «Урок».

Члени журі проявили високу фахову компетентність під час оцінювання конкурсних випробувань, об’єктивність та неупередженість, що засвідчено колегіальною оцінкою за кожний різновид завдань.

Урочисте закриття другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» та нагородження переможців відбудеться 9 лютого на базі МОІППО.

Бажаємо творчої наснаги і вагомих звершень !

Шановні колеги, нагадуємо...!

06  лютого 2017 року  стартує очний етап другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» (далі – Конкурс) із номінацій: «Біологія», «Інформатика», «Музичне мистецтво», «Початкова освіта».

Реєстрація учасників конкурсу та членів фахових журі здійснюватиметься у фойє Миколаївського ОІППО (вул. Адміральська, 4-а) з 08.00.

Відкриття конкурсу о 10.00 в актовій залі МОІППО. 

Вкладення:
Скачати цей файл (Програма  Учитель року 2017.pdf)Програма Учитель року 2017.pdf[ ]634 Кб

ПРОДОВЖУЄМО ГОТУВАТИ КОНКУРСАНТІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ»

26 січня 2017 року на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар-практикум із проблеми «Окремі аспекти проведення конкурсних випробувань: «Урок», «Навчальний проект», «Експертиза підручника».

Детальніше...

26 січня 2017 року на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проводитиметься семінар-практикум для переможців першого (відбіркового) етапу другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017»

       На виконання наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 10 жовтня 2016 року № 314 «Про проведення першого (районного (міського)), другого (обласного) турів всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017», із метою забезпечення якісної підготовки переможців першого (відбіркового) етапу другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» до участі в очному етапі 26 січня 2017 року на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проводитиметься семінар-практикум із проблеми «Окремі аспекти проведення конкурсних випробувань: «Урок», «Навчальний проект», «Експертиза підручника».

Про проведення очного етапу другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017»

На виконання наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 10 жовтня 2016 року № 314 «Про проведення першого (районного (міського)), другого (обласного) турів всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017», із метою виявлення, підтримки творчої праці вчителів загальноосвітніх навчальних закладів Миколаївської області, підвищення їхньої професійної майстерності, популяризації педагогічних здобутків із 06 до 09 лютого 2017 року на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проводитиметься очний етап другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» (далі – Конкурс) із номінацій: «Біологія», «Інформатика», «Музичне мистецтво», «Початкова освіта».

До уваги учасників відбіркового етапу ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» із номінації "Музичне мистецтво"

    Миколаївський обласний інституту післядипломної педагогічної освіти повідомляє, що відповідно до наданої звітної інформації про результати проведення першого (районного (міського)) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» із номінації «Музичне мистецтво» у відбірковому етапі другого (обласного) туру конкурсу братимуть участь 8 переможців першого (районного (міського)) туру конкурсу.
Звертаємо увагу, що учасники конкурсних випробувань першого (відбіркового) етапу (дві групи ) із вищезазначеної номінації братимуть участь у випробуваннях 14 та 16 грудня 2016 року (відповідно до графіка)

ЗАВЕРШИВСЯ ВІДБІРКОВИЙ ЕТАП ІІ (ОБЛАСНОГО) ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2017» ІЗ НОМІНАЦІЙ: «БІОЛОГІЯ», «ІНФОРМАТИКА», «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО», «ПОЧАТКОВА ОСВІТА»

14–16 грудня 2016 року на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся відбірковий етап ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» із номінацій: «Біологія», «Інформатика», «Музичне мистецтво», «Початкова освіта».

У конкурсних випробуваннях відбіркового етапу взяли участь 54 учителі ЗНЗ Миколаївщини.
Конкурсанти пройшли ряд випробувань: захист власних педагогічних ідей та технологій їх застосування; психолого-педагогічне тестування; виконання практичних робіт; демонстрація майстер-класів, безпосередніми учасниками яких були конкурсанти відбіркового етапу ІІ (обласного) туру.

У дні конкурсу учасників підтримували їх наставники, колеги, учні, родина. Усіх цікавило питання: «Хто ж пройде в очний етап і продовжить змагання на звання найкращого вчителя Миколаївщини, а надалі – й України»?
За результатами усіх конкурсних випробувань фаховим журі визначено учасників у кожній із номінацій, які братимуть участь в очному етапі ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017», що відбудеться 06–10 лютого 2017 року.
Дякуємо педагогам, які виявили бажання продемонструвати свою фахову майстерність, педагогічні знахідки, освітянські родзинки.

Про проведення методичного семінару

На виконання наказу департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації від 10.10.2016 № 314 «Про проведення першого (районного (міського)), другого (обласного) турів ХХІІ всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» 08 грудня 2016 року на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проводитиметься методичний семінар для переможців першого (районного (міського)) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017».

Вкладення:
Скачати цей файл (лист МОІППО.doc)лист МОІППО.doc[ ]65 Кб
Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання