wrapper

flat facebook32x32    10423 64   

20190104На виконання рішення сесії Миколаївської обласної ради від 12.10.2017 № 16 «Про внесення доповнень до Програми розвитку освіти Миколаївської області на 2017–2021 роки» та відповідно до листа МОІППО від 28.11.2018 № 1818/15 – 28 «Про проведення обласного інтернет-форуму «Моя педагогічна знахідка» (розробки уроків з використанням електронних підручників)», плану забезпечення науково-методичного супроводу реалізації Проекту «Підручник.ua» у закладах загальної середньої освіти сільської місцевості Миколаївської області, плану роботи Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2018 рік із 18 до 28 грудня 2018 року Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти проводився обласний інтернет-форум «Моя педагогічна знахідка» (розробки уроків з використанням електронних підручників)

Метою інтернет-форуму стало формування професійної компетентності педагогів щодо створення відкритого інформаційно-освітнього простору Миколаївської області та забезпечення науково-методичного супроводу реалізації Проекту «Підручник.ua» у закладах загальної середньої освіти сільської місцевості Миколаївської області.

На форум надіслано та опубліковано на сайті МОІППО 6 розробок уроків з використанням електронних підручників, які впливають на акмеологічне зростання педагогів та їх учнів: Кубай Катерини, учителя історії, Максименко Галини, учителя фізики; Павлової Валентини, учителя математики; Ілляшенко Олександра, учителя інформатики, Козарика Віктора, учителя біології та хімії. Здебільше це стосується розробки уроків природничого та інформатично-математичного напрямів, є також і робота суспільствознавчого спрямування. Усі матеріали доступні відвідувачам сайту. Зокрема – 185 переглядів, 20 скачувань, 2 повідомлення. Усі роботи оцінені користувачами. Найбільшу кількість балів отримали конспекти уроків з історії, фізики, інформатики, математики, трішки менше з біології. Їх тематика, форма подачі, обсяг і рівень висвітлення проблем – доволі різноманітні, але кожна робота цікава, своєрідна, з власним баченням і особистою оцінкою.

На інтернет-форумі «Моя педагогічна знахідка» не лише оприлюднюються практичні надбання, а також популяризується власна педагогічна діяльність. Розмістивши свої матеріали на сайті, кожен автор ділиться власним досвідом і стає переможцем – над собою, обставинами, стереотипами.


http://www.zoofirma.ru/