wrapper

flat facebook32x32    10423 64   

12 грудня 2018 року на базі Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 31 Миколаївської міської ради відбулося засідання обласної школи класного керівника з проблеми «Роль класного керівника у формуванні здорового способу життя всіх учасників освітнього процесу».

У заході взяли участь класні керівники, заступники директорів із виховної роботи закладів загальної середньої освіти Миколаївської області (усього – 40 осіб). Із вступним словом до присутніх звернулася Трубнікова Людмила Володимирівна, заступник директора з науково-педагогічної роботи Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, яка наголосила на важливості створення здоров’язбережувального освітнього середовища для розвитку успішної особистості та поширення досвіду в районах за каскадною моделлю.

Архіпова Аліна Євгенівна, директор Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 31 Миколаївської міської ради презентувала систему роботу закладу, акцентуючи увагу на здоров’яспрямовуючи напрями виховної діяльності. Директор наголосила на інноваційних, дієвих формах роботи з дітьми, батьками та педагогами.

У практичній частині семінару педагоги працювали за локаціями:

  • скрайбінг «Здоровим бути престижно»;
  • тренінг «Здоров’я та здоровий спосіб життя»;
  • веб-квест «Ми за здоровий спосіб життя».

В ролі тренерів виступили педагоги Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 31: Зайкіна Лаура Ванічківна, заступник директора з виховної роботи, Нетесова Катерина Андріївна, практичний психолог та Мартинова Вікторія Сергіївна, педагог-організатор. Учасники заходу мали змогу відпрацювати практичні прийоми в проведені тренінгових занять, веб-квестів та скрайбінгу.

Підбиваючи підсумки, класні керівники зазначили практичну значущість розглянутих питань, поділилися своїми емоціями та новими ідеями.

http://www.zoofirma.ru/