wrapper

flat facebook32x32    10423 64   

DSCN888305 грудня 2018 року на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся настановний семінар для учасників другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2019» у номінаціях: «Учитель інклюзивного класу», «Географія», «Основи здоров’я», «Захист Вітчизни».

Із вітальним словом до конкурсантів звернувся Шуляр В. І., д.пед.н., доцент, директор Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, заслужений учитель України, переможець ІІІ (заключного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2000» в номінації «Українська мова і література». Він наголосив, що конкурс професійної майстерності – це один із етапів вияву професійного росту вчителя. Це можливість заявити про себе як про креативну, фахово компетентну, творчу особистість.              Трубнікова Л. В., заступник директора з науково-методичної роботи МОІППО, зазначила, що конкурс дає можливість педагогу розкрити  професійні здібності, поділитися власним досвідом із колегами, узяти найцінніше для подальшого педагогічного зростання.

Тюпа А. І., методист навчально-методичної лабораторії акмеології МОІППО, координатор конкурсу «Учитель року» в Миколаївській області, ознайомила з умовами та організаційно-методичними засадами проведення другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2019», підбила підсумки реєстрації учасників конкурсу.

У ході методичного діалогу вчителі – учасники конкурсу  з номінації «Учитель інклюзивного класу», «Географія», «Основи здоров’я», «Захист Вітчизни» ознайомилися  з особливостями проведення конкурсних випробувань: тестування з фахової майстерності, практичної роботи, методичний практикум.

Степанець Н. М., старший викладач кафедри теорії й методики дошкільної та початкової освіти МОІППО, Пінюгіна К. О., завідувач обласного ресурсного центру з підтримки інклюзивної освіти МОІППО, визначили першочергові дії щодо здійснення організаційного та науково-методичного супроводу учасників всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» – учителів початкових класів, які працюють у класах із інклюзивним навчанням. Майбутніх конкурсантів ознайомили з особливостями проходження конкурсних випробувань, основними підходами організації освітнього процесу в інклюзивному класі на засадах Нової української школи, отримали інформацію про ресурсне забезпечення підготовки до участі в конкурсі.

Куратори номінацій – методисти навчально-методичної лабораторії акмеології МОІППО Череповська Г. О. та Погорєлова Л. В., методист кафедри педагогіки, психології та менеджменту освіти МОІППО Слюсар О. І, ознайомили учасників конкурсу з особливостями проведення таких конкурсних випробувань, як практична робота, методичний практикум; акцентували увагу присутніх на критеріях оцінювання.

Кучеренко А. В., методист навчально-методичної лабораторії практичної психології, соціальної роботи та інклюзивного навчання МОІППО провела мотиваційні вправи з елементами тренінгу «Мистецтво презентувати себе».

Після закінчення Семінару кожен учасник отримав електронний кейс із методичними матеріалами щодо підготовки до конкурсних випробувань та індивідуальну консультацію з проблемних питань.

http://www.zoofirma.ru/