wrapper

flat facebook32x32    10423 64   

Із метою підготовки педагогічних працівників закладів освіти Миколаївської області до роботи з дітьми, які мають розлади аутистичного спектру 07 листопада 2018 року обласним ресурсним центром підтримки інклюзивної освіти Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проведено обласний семінар «Стратегії підтримки дітей із розладами аутистичного спектру в освітньому просторі» (далі – Семінар).

У ході Семінару розглядалися такі питання:

  1. Використання даних про стан здоров’я та розвитку дітей у професійній діяльності вчителя/вихователя.
  2. Сенсорна інтеграція дітей із розладами аутистичного спектру в процесі навчання.
  3. Особливості мовленнєвого розвитку та корекційна спрямованість у навчанні дитини з РАС.
  4. Використання методів нейропсихологічної та сенсомоторної корекції у роботі з дитиною дошкільного віку з РАС.

У роботі Семінару взяли участь педагогічні працівники, які працюють із дітьми з особливими освітніми потребами в закладах освіти м. Миколаєва та Миколаївської області: учителі та вихователі, практичні психологи закладів освіти з інклюзивними групами та класами, фахівці інклюзивно-ресурсних центрів (усього 31 особа).

Учасники Семінару отримали практичні та методичні матеріали щодо форм та методів підтримки дітей із розладами аутистичного спектру в освітньому просторі. Також педагоги набули знань із питань використання методів нейропсихологічної та сенсомоторної корекції у роботі з дитиною дошкільного віку з РАС.

 
http://www.zoofirma.ru/