wrapper

flat facebook32x32    10423 64   

30 жовтня 2018 року о 15.00 Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти організовано навчальний тренінг в онлайн- режимі. Трансляцію проводила Ільницька Юлія Володимирівна, розробник Проекту «Електронний підручник» (м. Одеса) в  YouTube  за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=UcuH8_CO-i4.

У роботі навчального онлайн-тренінгу взяли участь близько 200 осіб, із них 73 зареєстровані особи ЗЗСО Миколаївської області та 118 глядачів – координаторів Проекту «Підручник.ua» в районах (ОТГ), педагогічних працівників – відповідальних за реалізацію Проекту «Підручник.ua» в закладах загальної середньої освіти сільської місцевості Миколаївської області та керівників і педагогічних працівників ЗЗСО Миколаївської області.

Онлайн-тренінги – це крок у напрямку персоналізованого навчання, де немає однієї на всіх методики. Навчання підлаштовується під людину, а отримані знання перетворюються на чисте задоволення. Обравши тему «Як користуватися адмінпанеллю сайту «Пiдручник.ua» щоб створити електронний розклад?», з’явилася можливість не лише почути й побачити пояснення тренера, а також самостійно переглянути відеолекції, виконати інтерактивні завдання, щоб перевірити набуті знання, практичні вміння працювати з електронним розкладом і спілкуватися в чаті з іншими колегами та викладачами. Виступ «Електронний розклад» мав дві частини: теоретичну і практичну.  Після завершення трансляції повторно відбулося ще 89 переглядів.

Підбиваючи підсумки, учасники заходу зазначили актуальність і практичну значущість розглянутих питань.

http://www.zoofirma.ru/