IMG 20180927 090115 625Стратегія розвитку системи післядипломної педагогічної освіти передбачає збільшення відкритості й доступності освітніх послуг і орієнтацію на індивідуальні потреби кожного слухача. Ключовим моментом розвитку системи післядипломної педагогічної освіти є її інформатизація на основі широкого застосування в освітній діяльності сучасних педагогічних, інформаційних, комп’ютерних і Інтернет-технологій та засобів комунікації.
Створена в вересні 2018 року навчально-методична лабораторія інформаційно-комунікаційних технологій, медіаосвіти та системного адміністрування є провідним центром з проблем інформатизації освітнього процесу в післядипломній педагогічній освіті Миколаївської області.

 Мета діяльності:
Сприяння відкритості післядипломної педагогічної освіти, підвищенню рівня інформатичної компетентності, медіакультури та медіаграмотності педагогічних працівників Миколаївської області   шляхом впровадження сучасних технологій навчання.

Основні завдання:
реалізація моделі удосконалення ІКТ-компетентності вчителів за умов неперервної освіти;
забезпечення особистісно-зорієнтованого освітнього процесу за модульною системою шляхом застосування сучасних технологій навчання на курсах підвищення кваліфікації керівних і педагогічних кадрів Миколаївської області;
здійснення методичного та технічного супроводу реалізації концепції нового медіаосвітнього середовища МОІППО;
оптимізація та підтримка освітнього середовища неформальної освіти;
консультування та надання допомоги з питань розробки засобів навчально-методичного забезпечення дистанційного навчання;
популяризація STEM ідеології в освітніх закладах області.

ja1


Гапиченко Галина Євгенівна

Посада: завідувач лабораторії
Навчальний предмет: інформатики
Коло педагогічних інтересів: організація неперервної освіти учителів інформатики, розвиток цифрової компетентності учасників освітнього процесу, педагогічна підтримка обдарованих учнів

Контактні дані: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

image


Нотич Олександр Олександрович

Посада: методист лабораторії
Коло педагогічних інтересів: використання вільного та відкритого програмного забезпечення в освіті, використання операційної система Linux при викладанні інформатики, вивчення робототехніки на базі платформи Arduino, вивчення основи програмування на мовах Pascal, C, C++, Java, Php, Python, методика підготовки до олімпіад з програмування, створення освітніх інтернет ресурсів.

Контактні дані: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

 

 Запорожченко Максим Володимирович

 Посада: методист лабораторії
 Коло педагогічних інтересів: медіаосвіта, її розвиток в Україні, впровадження медіаосвіти в освітній процес, сучасне медіаосвітнє та інформаційне   середовище, медіаграмотніть, медіакультура та медіакомпетентність  педагогів та учнів.

 Контактні дані: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

 

uchen

 

Учень Сергій Миколайович

Посада: методист лабораторії
Коло педагогічних інтересів: медіа- та громадянська  освіта, їх розвиток в Україні, медіаграмотніть, медіакультура та медіакомпетентність  педагогів та учнів.

Контактні дані: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.