Єдина Країна! Единая Страна!
 
21 | 03 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
ВхідНовини дошкільного музично-естетичного виховання Миколаївщини

sdfasdffff1818 листопада на базі Миколаївського дошкільного навчального закладу № 20 Миколаївської міської ради для слухачів курсів підвищення кваліфікації музичних керівників ДНЗ (група № 160) проведено майстер-клас із логоритміки «Подорож до країни майстрів».

Презентацію дошкільного навчального закладу провели завідувач ДНЗ № 20 Осипова О. В. та вихователь-методист Пустовойтенко В. В.

Кібалова Т. В., завідувач лабораторії методики художньо-естетичної освіти МОІППО, представила до уваги слухачів курсів матеріали з досвіду роботи Павлової О. Ю. «Логоритміка в організації музичних занять та гурткової роботи з дітьми раннього та старшого дошкільного віку», що у 2015 році були затверджені науково-методичною радою МОІППО. У роботі висвітлена актуальність та ефективність використання логоритміки на музичних заняттях та в гуртковій роботі щодо сприяння досягненню позитивного результату в навчанні та вихованні дітей із мовленнєво-руховими вадами через формування слухо-зоро-рухової координації.

Під час майстер-класу Павлова О. Ю. продемонструвала види і форми роботи з музичної логоритміки, послідовний розподіл логоритміки на різних видах музичних занять, методи і прийоми (зокрема мнемотехніку), що використовуються на музичних заняттях у роботі з дітьми, які мають мовленнєві вади.

У проведенні майстер-класу брали участь фахівці дошкільного закладу: логопед Біла С. А. та психолог Лянна А. А.

Слухачі курсів відвідали музичне заняття з дітьми раннього дошкільного віку на тему «Казка осіннього лісу» та заняття музично-логоритмічного гуртка «Раз долонька, два долонька» на тему «Чарівна скриня осені» з дітьми старшого дошкільного віку, що провела Павлова О. Ю., музичний керівник ДНЗ № 20, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вихователь-методист.

Професійний інтерес у слухачів курсів викликала методика і практика організації музичних занять з елементами логоритміки, результатами котрої є розвиток і корекція рухової сфери, сенсорних здібностей дітей.

Музичні керівники м. Миколаєва та області, слухачі курсів підвищення кваліфікації при МОІППО, висловили щиру подяку завідувачу, музичному керівнику, усьому колективу ДНЗ № 20 за проведений на високому методичному та професійному рівні майстер-клас.

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання