wrapper

flat facebook32x32    10423 64   

29 листопада 2018 року кафедра теорії й методики природничо-математичної освіти та інформаційних технологій на базі Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради проводить очний етап обласного конкурсу "Енергія-2018".

21 истопада21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи, затверджений указом Президента України Петра Порошенка від 13.11.2014 № 872/2014«Про День Гідності та Свободи».

Свято запроваджено задля донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття (Помаранчеву революцію та Революцію Гідності), а також віддання шани патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Із метою належного відзначення Дня Гідності та Свободи, вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, національно-патріотичного виховання дітей, учнівської та студентської молоді, утвердження демократичних цінностей, ідеалів свободи і справедливості, європейського шляху розвитку України, надаємо методичні та інформаційні матеріали для проведення заходів у ЗЗСО Миколаївської області щодо відзначення Дня Гідності і Свободи (https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1a14N0gbo6y80NRRGS8lKstMCfqWGv4GT).

05 грудня 2018 року на базі Миколаївської науково-педагогічної бібліотеки проводитиметься настановий семінар із проблеми «Особливості проведення конкурсних змагань у номінаціях «Учитель інклюзивного класу», «Географія», «Основи здоров’я», «Захист Вітчизни».

У ході проведення Семінару планується розглянути такі питання:

  • умови та порядок проведення другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2019»;
  • особливості проведення конкурсних випробувань «Практична робота» та «Методичнй практикум»;
  • формування емоційної компетентності вчителів.

До участі в Семінарі запрошуються учасники другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2019» у номінаціях «Учитель інклюзивного класу», «Географія», «Основи здоров’я», «Захист Вітчизни» (список учасників буде надіслано до 26 листопада 2018 року).

Реєстрація учасників заходу здійснюватиметься 05 грудня 2018 року в Миколаївській науково-педагогічній бібліотеці (вул. Адміральська, 31,                          м. Миколаїв) до 09.45.

Початок роботи о 10.00.

Із метою підвищення рівня професійної компетентності практичних психологів щодо використання у професійній діяльності інноваційних форм та методів роботи 22 листопада 2018 року на базі МОІППО відбудеться психологічна майстерня «Арт-техніки в роботі практичного психолога з учнями старшого підліткового віку».

До участі в заході запрошуються практичні психологи закладів загальної середньої освіти, інтернатних закладів освіти Миколаївської області.

Початок роботи о 10.00 за адресою: м. Миколаїв, вул. Наваринська, 6, МОІППО (2 корпус).

Для участі в заході до 17 листопада 2018 року необхідно пройти попередню реєстрацію за посиланням: https://goo.gl/forms/vFBB4uXkVFNW9YQC221 листопада 2018 року   в приміщенні Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В. Лягіна відбудеться засідання круглого столу «Роль шкільної бібліотеки в реалізації освітніх стандартів Нової української школи» за участю кафедри теорії й методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти, бібліотеки Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. На засідання  круглого столу запрошуються науково-педагогічні, педагогічні працівники, бібліотекарі ЗЗСО.

Із метою якісної організації конкурсу Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти надсилає для ознайомлення Методичні рекомендації Міністерства освіти і науки України від 09.11.2018 №22.1/10-4091 щодо проведення Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у номінації
«Керівник гуртка–2019».

Детальніше...

Відповідно до листа Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України від 12.09.2018 № 22.1/10–3212 щодо реалізації культурно-освітнього проекту «Канікули для друзів» повідомляємо про особливості впровадження проекту.

Проведення заходів, передбачених проектом, заплановано під час канікул протягом року для дітей із порушенням слуху (10–14 років та 16–19 років),які навчаються у спеціальних ЗЗСО різних міст України. Координатор проекту – Наталія Букіна (066) 755 48 60. Детальніше – у вкладенні.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ-ОСВІТЯНИ!

30 листопада 2018 року кабінет навчальний «Освіта Миколаївщини» Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проводитиме міжрайонний проблемний семінар «Інтеграція навчального процесу як необхідна умова формування цілісної картини світу у свідомості юних українців. Досвід. Проблеми. Перспективи» .

До участі у роботі семінару запрошуються науково-педагогічні, педагогічні працівники МОІППО, керівники методичних об’єднань учителів географії, хімії, історії, української мови та літератури, англійської мови, методисти методичних кабінетів, до повноважень яких входить виховна робота, педагоги закладів загальної середньої освіти Баштанського, Казанківського та Новобузького районів (5 осіб від району).

Початок роботи семінару – 30 листопада 2018 року о 09.00. Місце проведення: Баштанська ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 (м. Баштанка, вул. Баштанської республіки, 32).

Додаткова інформація за телефонами:

(097) 366 45 54 – Галина Запорожченко, завідувач кабінету навчального «Освіта Миколаївщини»;

(067) 385 37 77 – Ольга Волос, методист кабінету навчального «Освіта Миколаївщини».

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України  від 12.10.2018  №1102 «Про проведення фінальних етапів Всеукраїнських учнівських турнірів юних правознавців, біологів, економістів, математиків імені професора М. Й. Ядренка, хіміків, географів, інформатиків, винахідників і раціоналізаторів, фізиків у 2018/2019 навчальному році» з 23 по 28 листопада 2018 року в м. Житомирі відбудеться фінальний етап XXVII Всеукраїнського учнівського турніру юних фізиків.

Детальна інформація щодо термінів проведення турніру та умов участі у листі, що додається.

Шановні учасники
Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру»!

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 20.06.2018 № 22.1/10-2045 «Про підсумки проведення Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» у 2017–2018 навчальному році та організацію конкурсу «Кенгуру» у 2018/2019 навчальному році» Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти повідомляє, що Всеукраїнський етап математичного конкурсу «Кенгуру» (далі – Конкурс) для учнів 2–6 класів відбудеться 07 грудня 2018 року.
Заявки на участь у першому етапі Конкурсу надсилаються до 10 листопада 2018 року на адресу організаційного комітету: вул. Караджича, 29, м. Львів, 79054 або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Просимо звернути увагу на те, що цього року код учасника заходу став шестицифровим. Відповідні бланки та документи для участі в Конкурсі розміщені в архіві.
Детальну інформацію та умови проведення Конкурсу висвітлено на сайті http://www.kangaroo.com.ua/ в розділі «Умови проведення конкурсу».Участь у Конкурсі добровільна.
За консультаціями звертатися до регіонального організатора Конкурсу в Миколаївській області Рогожинської Еліни Костянтинівни, методиста кафедри теорії й методики природничо-математичної освіти та ІТ МОІППО за тел. : (067) 962 36 96, (063) 977 93 00, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Анонси

Prev Next

Очний етап обласного конкурсу "Енергія-2018"

29 листопада 2018 року кафедра теорії й методики природничо-математичної освіти та інформаційних технологій на базі Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради проводить очний етап обласного конкурсу "Енергія-2018".

Детальніше...

21 ЛИСТОПАДА – УСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ В УКРАЇНІ

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи, затверджений указом Президента України Петра Порошенка від 13.11.2014 № 872/2014«Про День Гідності та Свободи». Свято запроваджено задля донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття (Помаранчеву революцію та Революцію Гідності), а також віддання шани патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, націонал...

Детальніше...

Настановчий семінар для учасників другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2019»

05 грудня 2018 року на базі Миколаївської науково-педагогічної бібліотеки проводитиметься настановий семінар із проблеми «Особливості проведення конкурсних змагань у номінаціях «Учитель інклюзивного класу», «Географія», «Основи здоров’я», «Захист Вітчизни». У ході проведення Семінару планується розглянути такі питання: умови та порядок проведення другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2019»; особливості проведення конкурсних випробувань «Практична робота» та «Методи...

Детальніше...

Про проведення психологічної майстерні «Арт-техніки в роботі практичного психолога з учнями старшого підліткового віку»

Із метою підвищення рівня професійної компетентності практичних психологів щодо використання у професійній діяльності інноваційних форм та методів роботи 22 листопада 2018 року на базі МОІППО відбудеться психологічна майстерня «Арт-техніки в роботі практичного психолога з учнями старшого підліткового віку». До участі в заході запрошуються практичні психологи закладів загальної середньої освіти, інтернатних закладів освіти Миколаївської області. Початок роботи о 10.00 за адресою: м. Миколаїв, в...

Детальніше...

Круглий стіл «Роль шкільної бібліотеки в реалізації освітніх стандартів Нової української школи»

21 листопада 2018 року   в приміщенні Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В. Лягіна відбудеться засідання круглого столу «Роль шкільної бібліотеки в реалізації освітніх стандартів Нової української школи» за участю кафедри теорії й методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти, бібліотеки Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. На засідання  круглого столу запрошуються науково-педагогічні, педагогічні працівники, бібліотекарі ...

Детальніше...

Розпочалася реєстрація для участі у Всеукраїнському конкурсі «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка–2019».

Із метою якісної організації конкурсу Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти надсилає для ознайомлення Методичні рекомендації Міністерства освіти і науки України від 09.11.2018 №22.1/10-4091 щодо проведення Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка–2019».

Детальніше...

До уваги керівників інтернатних закладів освіти Миколаївської області!

Відповідно до листа Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України від 12.09.2018 № 22.1/10–3212 щодо реалізації культурно-освітнього проекту «Канікули для друзів» повідомляємо про особливості впровадження проекту. Проведення заходів, передбачених проектом, заплановано під час канікул протягом року для дітей із порушенням слуху (10–14 років та 16–19 років),які навчаються у спеціальних ЗЗСО різних міст України. Координатор проекту – Наталія ...

Детальніше...

30 листопада 2018 року кабінет навчальний «Освіта Миколаївщини» МОІППО проводитиме міжрайонний проблемний семінар «Інтеграція навчального процесу як н…

ШАНОВНІ КОЛЕГИ-ОСВІТЯНИ! 30 листопада 2018 року кабінет навчальний «Освіта Миколаївщини» Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проводитиме міжрайонний проблемний семінар «Інтеграція навчального процесу як необхідна умова формування цілісної картини світу у свідомості юних українців. Досвід. Проблеми. Перспективи» . До участі у роботі семінару запрошуються науково-педагогічні, педагогічні працівники МОІППО, керівники методичних об’єднань учителів географії, хімії...

Детальніше...

Фінальний етап XXVII Всеукраїнського учнівського турніру юних фізиків

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України  від 12.10.2018  №1102 «Про проведення фінальних етапів Всеукраїнських учнівських турнірів юних правознавців, біологів, економістів, математиків імені професора М. Й. Ядренка, хіміків, географів, інформатиків, винахідників і раціоналізаторів, фізиків у 2018/2019 навчальному році» з 23 по 28 листопада 2018 року в м. Житомирі відбудеться фінальний етап XXVII Всеукраїнського учнівського турніру юних фізиків. Детальна інформація щод...

Детальніше...

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»

Шановні учасникиМіжнародного математичного конкурсу «Кенгуру»! Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 20.06.2018 № 22.1/10-2045 «Про підсумки проведення Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» у 2017–2018 навчальному році та організацію конкурсу «Кенгуру» у 2018/2019 навчальному році» Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти повідомляє, що Всеукраїнський етап математичного конкурсу «Кенгуру» (далі – Конкурс) для учнів 2–6 класів відбудет...

Детальніше...

Подія дня

Генерування нових ідей і професійне зростання педагогів – основні завдання методичних служб

15 листопада 2018 року на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся індукційний пролонгований семінар «Формування регіонального науково-методичного середовища в умовах реформування системи освіти: інноваційні підходи до організації методичної роботи з педагогічними працівниками» для завідувачів науково-методичних служб області та працівників органів управління освітою місцевого самоврядування, відповідальних за здійснення методичного супроводу освітнього...

Детальніше

Новини

Prev Next

Про проведення тренінгу «Безпечний простір: формування стійкості до стресу в учасників освітнього процесу»

Із метою підвищення рівня професійної компетентності практичних психологів 15 листопада 2018 року навчально-методичною лабораторією практичної психології, соціальної роботи та інклюзивного навчання проведено тренінг «Безпечний простір: формування стійкості до стресу в учасників освітнього процесу» (І сесія). Під час тренінгу учасники розглянули питання: формування навичок самостійного психоемоційного відновлення після пережитих психотравмуючих подій, розвитку і вдосконалення комунікативних нав...

Детальніше...

Тренінг «Безпечний простір: формування стійкості до стресу в учасників освітнього процесу»

15 листопада 2018 року навчально-методичною лабораторією практичної психології, соціальної роботи  та інклюзивного навчання  проведено тренінг «Безпечний простір: формування стійкості до стресу в учасників освітнього процесу» (І сесія). Під час тренінгу учасники розглянули питання: формування навичок самостійного психоемоційного відновлення після пережитих психотравмуючих подій, розвитку і вдосконалення комунікативних навичок створення   безпечного освітнього середовища та&n...

Детальніше...

Подяка МОІППО учасникам раптівки «#моє_ слово_ українською», проведеної на відзначення Дня української писемності та мови

Вельмишановні учасники заходу! Дякуємо всім за участь у патріотичній раптівці до Дня української писемності та мови. Продовжуючи багаторічну схвальну практику висаджування символу України – калини, з листопада 2018 року за ініціативи народного депутата Тараса Креміня і підтримки директора Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Василя Шуляра кафедрою теорії й методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти МОІППО започатковано щорічну акцію на відзначенн...

Детальніше...

Навчання вчителів фізичної культури НУШ(ІІІ сесія)

Із 08 до 11 листопада 2018 року на базі Палацу творчості учнів відбулися навчання вчителів фізичної культури (ІІІ сесія), які навчають учнів перших класів. До участі у тренінгу були залучені педагоги з м. Миколаєва, Баштанського, Миколаївського, Новоодеського, Казанківського районів та Нечаянської ОТГ, Веснянської ОТГ, Ольшанської ОТГ. {gallery}20181112{/gallery}

Детальніше...

Інформація про проведення заходів до Дня української писемності та мови

08-09 листопада 2018 року на відзначення Дня української писемності та мови та на підтримку проекту Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» (№5670-д) було розроблено низку заходів «#МОВА_НАШЕ_ВСЕ». Авторська ідея відзначення свята народного депутата України, голови підкомітету з освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти і науки, члена колегії МОН України Тараса Креміня, кандидата філологічних наук, доцента була схвально підтримана директором М...

Детальніше...

Колективний проект музичних керівників

08 листопада на базі ЗДО №5 м. Миколаєва відбувся захист колективного випускного проекту слухачів курсів підвищення кваліфікації МОІППО "Музичні керівники ЗДО" (група №177) під назвою "Як у нас на Україні..." (Куратор: Кібалова Т. В). Як завжди талановито, емоційно та дружньо! Після захисту проекту курсанти обмінялися приємними побажаннями та отримали заслужені сертифікати про підвищення кваліфікації. Щиро дякуємо адміністрації ЗДО №5 м. Миколаєва за комфортні умови та теплий прийом! &nb...

Детальніше...

Інтернет-конференція вчителів математики «Оновлення змісту освіти як один із шляхів реалізації Концепції «Нова українська школа»

Із 31 жовтня до 07 листопада 2018 року кафедрою теорії й методики природничо-математичної освіти та ІТ МОІППО проведено обласну інтернет-конференцію вчителів математики «Оновлення змісту освіти як один із шляхів реалізації Концепції «Нова українська школа». Актуальність заходу визначається потребою громадського обговорення процесу пошуку ефективних шляхів формування вчителя нової української школи та сучасних тенденцій методичного забезпечення його фахової підготовки в післядипломній освіті. П...

Детальніше...

Обласний семінар «Стратегії підтримки дітей з розладами аутистичного спектру в освітньому просторі»

Із метою підготовки педагогічних працівників закладів освіти Миколаївської області до роботи з дітьми, які мають розлади аутистичного спектру 07 листопада 2018 року обласним ресурсним центром підтримки інклюзивної освіти Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проведено обласний семінар «Стратегії підтримки дітей із розладами аутистичного спектру в освітньому просторі» (далі – Семінар). У ході Семінару розглядалися такі питання: Використання даних про стан здоро...

Детальніше...

6 листопада у Миколаївському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти на відзначення Дня української писемності та мови відбувся районни…

6 листопада у Миколаївському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти на відзначення Дня української писемності та мови відбувся районний семінар учителів української мови і літератури Новодеського району. Семінар на тему «Тексти «нової природи» підготували і провели завідувачка кафедри теорії й методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти Галина Гич, к.п.н., доцентка та учительки української мови і літератури Новоодеської гуманітарної гімназії Лариса Третякова і Вале...

Детальніше...
http://www.zoofirma.ru/