wrapper

flat facebook32x32    10423 64   

05 грудня 2018 року на базі Миколаївської науково-педагогічної бібліотеки проводитиметься настановий семінар із проблеми «Особливості проведення конкурсних змагань у номінаціях «Учитель інклюзивного класу», «Географія», «Основи здоров’я», «Захист Вітчизни».

У ході проведення Семінару планується розглянути такі питання:

  • умови та порядок проведення другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2019»;
  • особливості проведення конкурсних випробувань «Практична робота» та «Методичнй практикум»;
  • формування емоційної компетентності вчителів.

До участі в Семінарі запрошуються учасники другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2019» у номінаціях «Учитель інклюзивного класу», «Географія», «Основи здоров’я», «Захист Вітчизни» (список учасників буде надіслано до 26 листопада 2018 року).

Реєстрація учасників заходу здійснюватиметься 05 грудня 2018 року в Миколаївській науково-педагогічній бібліотеці (вул. Адміральська, 31,                          м. Миколаїв) до 09.45.

Початок роботи о 10.00.

Із метою підвищення рівня професійної компетентності практичних психологів щодо використання у професійній діяльності інноваційних форм та методів роботи 22 листопада 2018 року на базі МОІППО відбудеться психологічна майстерня «Арт-техніки в роботі практичного психолога з учнями старшого підліткового віку».

До участі в заході запрошуються практичні психологи закладів загальної середньої освіти, інтернатних закладів освіти Миколаївської області.

Початок роботи о 10.00 за адресою: м. Миколаїв, вул. Наваринська, 6, МОІППО (2 корпус).

Для участі в заході до 17 листопада 2018 року необхідно пройти попередню реєстрацію за посиланням: https://goo.gl/forms/vFBB4uXkVFNW9YQC221 листопада 2018 року   в приміщенні Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В. Лягіна відбудеться засідання круглого столу «Роль шкільної бібліотеки в реалізації освітніх стандартів Нової української школи» за участю кафедри теорії й методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти, бібліотеки Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. На засідання  круглого столу запрошуються науково-педагогічні, педагогічні працівники, бібліотекарі ЗЗСО.

Із метою якісної організації конкурсу Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти надсилає для ознайомлення Методичні рекомендації Міністерства освіти і науки України від 09.11.2018 №22.1/10-4091 щодо проведення Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у номінації
«Керівник гуртка–2019».

Детальніше...

Відповідно до листа Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України від 12.09.2018 № 22.1/10–3212 щодо реалізації культурно-освітнього проекту «Канікули для друзів» повідомляємо про особливості впровадження проекту.

Проведення заходів, передбачених проектом, заплановано під час канікул протягом року для дітей із порушенням слуху (10–14 років та 16–19 років),які навчаються у спеціальних ЗЗСО різних міст України. Координатор проекту – Наталія Букіна (066) 755 48 60. Детальніше – у вкладенні.

Відповідно до листа Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України від 26.09.2018 № 22.1/10-3354 «Про проведення конкурсу «Молодь за безпеку дорожнього руху» повідомляємо таке.

Із 12 до 18 листопада 2018 року за ініціативи Державного підприємства Український науково-дослідний інститут медицини транспорту Міністерства охорони здоров’я України Відокремлений підрозділ «Київська міжрегіональна філія» проводиться ІІ етап Тижня безпеки дорожнього руху, в рамках якого відбудеться конкурс «Молодь за безпеку дорожнього руху». Положення про конкурс знаходиться за посиланням http://dopomogadtp.com/ua. Детальніше – у вкладенні.

 

Із метою підвищення методичного та практичного рівнів професійної компетентності вчителів початкової школи, які викладають фізичну культуру в перших класах, із 15 до 17 листопада 2018 року на базі Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 20 Миколаївської міської ради (вул. Космонавтів, 70)

Із метою підвищення методичного та практичного рівнів професійної компетентності вчителів фізичної культури, які навчатимуть учнів перших класів у 2018–2019 навчальному році відповідно до Концепції «Нова українська школа», із 15 до 18 листопада 2018 року на базі Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 50 імені Г. Л. Дівіної Миколаївської міської ради (просп. Миру, 50).

ШАНОВНІ КОЛЕГИ-ОСВІТЯНИ!

30 листопада 2018 року кабінет навчальний «Освіта Миколаївщини» Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проводитиме міжрайонний проблемний семінар «Інтеграція навчального процесу як необхідна умова формування цілісної картини світу у свідомості юних українців. Досвід. Проблеми. Перспективи» .

До участі у роботі семінару запрошуються науково-педагогічні, педагогічні працівники МОІППО, керівники методичних об’єднань учителів географії, хімії, історії, української мови та літератури, англійської мови, методисти методичних кабінетів, до повноважень яких входить виховна робота, педагоги закладів загальної середньої освіти Баштанського, Казанківського та Новобузького районів (5 осіб від району).

Початок роботи семінару – 30 листопада 2018 року о 09.00. Місце проведення: Баштанська ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 (м. Баштанка, вул. Баштанської республіки, 32).

Додаткова інформація за телефонами:

(097) 366 45 54 – Галина Запорожченко, завідувач кабінету навчального «Освіта Миколаївщини»;

(067) 385 37 77 – Ольга Волос, методист кабінету навчального «Освіта Миколаївщини».

http://www.zoofirma.ru/