wrapper

flat facebook32x32    10423 64   

thumb big 258x195 c1aa

 

 08 грудня 2018 року кафедрою теорії й методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти організовано й проведено ІІІ (обласний) етап IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Конкурс відбувся в приміщенні Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради.

У змаганні юних знавців і шанувальників рідного слова взяли участь 206 учнів і студентів навчальних закладів Миколаївщини, зокрема: 174 учні закладів загальної середньої освіти (5–11 класи); 11 студентів закладів вищої освіти І–ІІ рівнів акредитації; 11 студентів закладів вищої освіти ІІI–IV; 10 студентів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Побували на святі й запрошені викладачі закладів вищої, професійної освіти, педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти, які щедро діляться своїми знаннями зі своїми вихованцями.

Під час урочистого відкриття конкурсу учасників привітали: Наталія Сокульська, заступник директора департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації; Василь Шуляр, директор МОІППО, заслужений учитель України; Дмитро Кремінь, член Національної спілки письменників України, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка, голова журі конкурсу; Діна Діордіца, методист кафедри теорії й методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти МОІППО.

Бадьорого настрою конкурсантам і гостям додали виступи талановитих солістів Миколаївського коледжу культури й мистецтва та Державного будинку художньої творчості міста Миколаєва. Неабияке захоплення викликало у присутніх креативне привітання кожної команди-учасниці. Завершилася урочисте відкриття патріотичним флешмобом «Об’єднані Шевченковим словом», який активізував усіх присутніх у залі. Під звучання пісні «Рідний край» його провели студенти Миколаївського коледжу культури й мистецтва.

Для керівників команд Анастасія Кузнєцова, старший викладач кафедри теорії й методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти МОІППО, провела практикум «Лексико-граматичні особливості професійного мовлення сучасного вчителя-філолога».

Після концертної частини учасники виконували конкурсних завдань.

Щиро вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу IX Міжнарожного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка!

 

5 клас

І місце

Єфімофська Софія, учениця Баштанської загальноосвітної школи І–ІІІ ступенів № 1 Баштанської міської ради;

Черненко Вероніка, учениця Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради.

 ІІ місце

Лозенко Софія, учениця Миколаївського муніципального колегіуму імені Володимира Дмитровича Чайки Миколаївської міської ради;

Мішкевич Ірина, учениця Солончаківського навчально - виховного комплексу «Загальноосвітньої школи І–ІІ ступенів - дошкільного навчального закладу» Очаківського району;

Кулішова Злата, учениця Доманівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 2 Доманівської селищної ради.

ІІІ місце

Дрозач Алєся, учениця Березнегуватської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Березнегуватської районної ради;

Герман Тетяна, учениця Миколаївської гімназії № 4 Миколаївської міської ради;

Звєкова Вікторія, учениця Білоусівського закладу загальної середньої освіти Дорошівської сільської ради Вознесенського району;

Гошко Дар’я, учениця Миколаївської гімназії № 3 Миколаївської міської ради;

Піханова Дар’я, учениця Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 20 Миколаївської міської ради;

Підвисоцький Богдан, учень Кривоозерської загальноосвітньої школи I–III ступенів  № 1 Кривоозерської районної ради;

Палій Анна, учениця Костянтинівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Новоодеської районної ради.

 

6 клас

І місце

Катеринич Домініка, учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради;

Майорова Ангеліна, учениця Миколаївського муніципального колегіуму імені Володимира Дмитровича Чайки Миколаївської міської ради;

ІІ місце

Шульга Кароліна, учениця Лупарівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Галицинівської ОТГ Вітовського району;

Дубінко Анастасія, учениця Новоодеської гуманітарної гімназії Новоодеської районної ради;

Соколан Карина, учениця Снігурівської районної гімназії імені Т. Г. Шевченка Снігурівської районної ради;

 ІІІ місце

Хода Софія, учениця Первомайської гімназії Первомайської міської ради;

Веремеєнко Аліна, учениця Трихатського закладу загальної середньої освіти Ольшанської селищної ради Миколаївського району;

Гідик Інна, учениця Новоолександрівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Єланецької районної ради;

Туровець Діана, учениця Новобузької гімназії загальноосвітнього навчального закладу ІІ–ІІІ ступенів Новобузької районної ради;

Кравчук Анастасія Сергіївна, учениця Новоолександрівського НВК  І-ІІ ступенів – КЗБСЩ Доманівської районної ради;

Костюк Аліна, учениця Баштанського опорного закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів № 2 Баштанської міської ради;

Стремецький Володимир, учень Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської  міської ради;

Благоразумна Марина, учениця Опорного навчального закладу Веселинівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Веселинівської селищної ради;

Божко Ігор, учень Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів  № 44 Миколаївської міської ради;

Боковая Катерина, учениця Вознесенської гімназії № 1 Вознесенської міської ради;

Змунчило Валерія, учениця Підгороднянської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Первомайської районної ради;

Вицька Наталія, учениця  Очаківської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 4 Очаківської міської ради.

 

 7 клас

І місце

Шепелевич Алєся, учениця Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради Миколаївської області;

Александрова Анна, учениця Снігурівської районної гімназії імені Т. Г. Шевченка Снігурівської районної ради;

ІІ місце

Сподін Данило, учень Опорного навчального закладу «Єланецької загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів» Єланецької районної ради;

Григоращенко Марина, учениця Березнегуватської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Березнегуватської районної ради;

Шепель Діана, учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради.

ІІІ місце

Урсул Вікторія, учениця Первомайського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітньої школи І–ІІ ступенів № 15 – колегіум» Первомайської міської ради;

Корсун Вікторія, учениця Миколаївської санаторної загальноосвітньої школи-інтернату І–ІІІ ступенів № 4 Миколаївської обласної ради;

Мовчан Крістіна, учениця Новоодеської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 1 Новоодеської районної ради;

Антонюк Єлизавета, учениця Мішково-Погорілівська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів Вітовської районної ради;

Шліхар Олександра, учениця Врадіївської районної гімназії Врадіївської районної ради;

Зуб Анастасія, учениця Покровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Веселинівської районної ради;

Єлістратова Олександра, учениця Очаківської загальноосвітньої школи І–ІІ ступенів № 2 імені П. П. Шмідта;

Слободяник Анастасія, учениця Миколаївської загальноосвітньої школи I–III ступенів № 24 Миколаївської міської ради.

Самойленко Вікторія, учениця Новобузької загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 1 Новобузької районної ради.

                                                       

8 клас

І місце

Конишева Софія, учениця Миколаївського муніципального колегіуму імені Володимира Дмитровича Чайки Миколаївської міської ради;

Хмельна Вікторія, учениця Миколаївська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 57 імені Тараса Григоровича Шевченка Миколаївської міської ради;

ІІ місце

Марковська Анастасія, учениця Надбузької загальноосвітньої школи І–ІІ ступенів Веснянської сільської ради Миколаївського району;

Рижик  Володимир, учень Баштанської гімназії Баштанської міської ради Баштанського району;

Кущова Ірина, учениця Южноукраїнської загальноосвітньої школи I–III ступенів № 1 імені Захисників Вітчизни Южноукраїнської міської ради;

ІІІ місце

Гарькава Ірина, учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради;

Романенко Вікторія, учениця Кривоозерської загальноосвітньої школи I–III

ступенів № 1 Кривоозерської  районної ради;

Маслова Яна, учениця Опорного навчального закладу «Єланецької загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів» Єланецької районної ради;

Іщенко Катерина, учениця Миколаївська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 28 Миколаївської міської ради;

Федченко Софія, учениця Первомайської гімназії Первомайської міської ради;

Ковальова Альона, учениця Покровської  загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Веселинівської районної ради; 

Крюкова Аліна, учениця Анатолівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Березанської районної ради.

 

9 клас

І місце

Ходаковська Олександра, учениця Первомайської гімназії Первомайської міської ради;

ІІ місце

Козачок Єлизавета, учениця Доманівського навчально-виховного комплексу «Доманівська загальноосвітня школи І–ІІІ ступенів № 1 – Центр дитячої та юнацької творчості» Доманівської селищної ради;

Попова Вікторія, учениця Полігонівська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів Шевченківської сільської ради Вітовського району;

Авраменко Катерина, учениця Березнегуватської загальноосвітньої школи     І–ІІІ ступенів Березнегуватської районної ради;

 ІІІ місце

Ворона Соломія, учениця Южноукраїнської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 4 Южноукраїнської міської ради;

Лукіянчук Михайло, учень Кривоозерської загальноосвітньої школи I–III   ступенів № 1 Кривоозерської районної ради;

Ольховська Катерина, учениця Мигіївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Первомайської районної ради;

Баглюк Уляна, учениця Миколаївської спеціалізованої І–ІІІ ступенів школи  № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради;

Вагіна Анастасія, учениця Єланецької гуманітарної гімназії Єланецької районної ради;

Обелець Анастасія, учениця Гімназії селища Братське Братської районної ради;

Семенчова Анна, учениця Миколаївської гімназії №2 Миколаївської міської ради;

Черкес Катаріна, учениця Радсадівського закладу загальної середньої освіти Радсадівської сільської ради Миколаївського району;

Басич Даніела, учениця Арбузинської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 1 імені О. Закерничного  Арбузинської селищної ради Миколаївської області;

Городецька Владислава, учениця Врадіївської районної гімназії Врадіївської районної ради;

Бібікова Софія, учениця Новоодеської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 1 Новоодеської районної ради;

10 клас

 І місце

Красіна Катерина, учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради;

Жук  Катерина, учениця Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради;

ІІ місце

Донець Діана, учениця Кривоозерської загальноосвітньої школи I–III ступенів № 1 Кривоозерської районної ради;

Худякова Марина, учениця Миколаївського економічного ліцею № 1 Миколаївської міської ради;

Богуславська Анастасія, учениця Баловненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Новоодеської районної ради;

ІІІ місце

Панкратова Тетяна, учениця Снігурівської районної гімназії імені Т. Г. Шевченка Снігурівської районної ради;

Гордійчук Владислава, учениця Первомайської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 4 Первомайської міської ради;

Павлункова Софія, учениця Южноукранської гімназії №1 Южноукраїнської міської ради;

Сліпченко Юлія, учениця Радсадівського закладу загальної середньої освіти Радсадівської сільської ради Миколаївського району;

Вацик Аліна, учениця Комунального закладу освіти «Арбузинської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 2 імені Т. Г. Шевченка» Арбузинської селищної ради;

Левченко Марія, учениця Вознесенської гімназії № 1 Вознесенської міської ради;

Кобізюк Тетяна, учениця Підгороднянської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Первомайської районної ради;

Сера Марина, учениця Миколаївської санаторної загальноосвітньої школи-інтернату І–ІІІ ступенів № 4 Миколаївської обласної ради;

Фоміна Поліна, учениця Очаківської загальноосвітньої школи І–ІІ ступенів № 2 імені П. П. Шмідта Очаківської міської ради.

 

11 клас

І місце

Майорова Анастасія, учениця Миколаївського муніципального колегіуму імені Володимира Дмитровича Чайки Миколаївської міської ради;

Кондратюк Анастасія, учениця Куцурубської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка Куцурубської сільської ради об'єднаної територіальної громади Очаківського району;

ІІ місце

 Жоржа Ірина, учениця Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 11 Миколаївської міської ради;

Терещук Матвій, учень Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 3 Миколаївської міської ради;

Ніколаєнко Андрій, учень Новоодеської гуманітарної гімназії Новоодеської районної ради;

Хроленко Анастасія, учениця Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради;

ІІІ місце

Спасенко Анастасія, учениця Комунального закладу освіти «Арбузинської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 2 імені Т. Г. Шевченка» Арбузинської селищної ради;

Бескровна Тетяна, учениця Южноукраїнської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 4 Южноукраїнської міської ради;

Клобудський Дмитро, учень Миролюбівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Братської районної ради ;

Коновалова Аннаїт, учениця Мішково-Погорілівська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів Вітовської районної ради;

Кушнір  Євгенія, учениця Баштанської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів   № 1 Баштанської міської ради;

Рогова Анастасія, учениця Первомайської гімназії Первомайської міської ради.

 

Заклади професійної (професійно-технічної) освіти

І місце

Ткачова Валерія Олегівна, учениця Миколаївського професійного суднобудівного ліцею;

ІІ місце

Кліманська Катерина, учениця Миколаївського професійного промислового ліцею;

ІІІ місце

Крижановська Оксана,  учениця Вознесенського професійного аграрного ліцею;

Смірнов Володимир, учень   Вищого професійного училища суднобудування м. Миколаєва

Харчишина Анна, учениця Єланецького професійного аграрного ліцею.

 

Заклади вищої освіти І–ІІ рівнів акредитації (негуманітарний профіль)

І місце

Садовська Надія, студентка Миколаївського коледжу культури і мистецтв.

ІІ місце

Гайдук Яна, студентка Миколаївського  базового  медичного  коледжу.

ІІІ місце

Кальчев Сергій, студент Технолого-економічного коледжу Миколаївського національного аграрного університету.

Григораш Ксенія, студентка Миколаївського коледжу музичного мистецтва.

 

Заклади вищої освіти І–ІІ рівнів акредитації (гуманітарний профіль)

І місце

Савченко Микола, студент ІІІ курсу Комунального вищого навчального закладу «Новобузького педагогічного коледжу».

ІІ місце

Гордієнко Ірина Віталіївна, студентка ІІ курсу Комунального вищого навчального закладу «Новобузького педагогічного коледжу».

ІІІ місце

Козловська Дар’я, студентка ІІ курсу Комунального вищого навчального закладу «Новобузького педагогічного коледжу».

 

Заклади вищої освіти ІІІ–ІV рівнів акредитації

(негуманітарний профіль)

І місце

Пилипчук Олександр, студент ІІ курсу Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського.

 ІІ місце

Льоткіна Тетяна, студентка І курсу Миколаївського національного аграрного університету;

Дудка Вікторія, студентка ІІ Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

ІІІ місце

Юрченко Ірина, студентка ІІ курсу Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова;

Купенко Анастасія, студентка ІІ курсу Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

 

Заклади вищої освіти ІІІ–ІV рівнів акредитації (гуманітарний профіль)

І місце

Олійник Оксана, студентка ІV курсу Миколаївського національного університету імені О. В. Сухомлинського.

ІІ місце

Марчак Андріана, студентка ІV курсу Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

ІІІ місце

Самунь Єлизавета, студентка ІV курсу Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси

Prev Next

Про вручення Всеукраїнської премії «Диво-дитина»

Відповідно до листа Всеукраїнської премії «Диво-дитина»  від 05.12.2019 № 05-12/48-18 щодо особливостей організації вручення Всеукраїнської премії «Диво-дитина» повідомляємо таке. У травні 2019 року Всеукраїнська премія «Диво-дитина» 11-ий рік посіпль нагороджуватиме найталановитіших дітей України. Номінації премії: «Найрозумніша дитина», «Найтворча дитина», «Найспортивніша дитина», «Найдивовижніша дитина», «Найгероїчніша дитина». Детальніше – на сайті www.divo-dutuna.com.

Детальніше...

Програми проведення ІІІ етапу учнівських олімпіад 26-27 січня 2019 року

Публікуємо програми проведення ІІІ етапу учнівських олімпіад 26-27 січня 2019 року. Деталі - у вкладеннях. (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Детальніше...

Щодо проведення Всеукраїнського фестивалю Різдвяних піснеспівів

Відповідно до листа ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» від 29.12.2018 № 22.110-6809 щодо проведення Всеукраїнського фестивалю Різдвяних піснеспівів повідомляємо таке. 26 січня 2019 року в м. Острозі відбудеться XIV Всеукраїнський фестиваль Різдвяних піснеспівів. Організатори заходу: Національний університет «острозька академія» та Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти». Контактна особа: Юлія Гефтер 0964243494, Світлана Власова 0671045737.

Детальніше...

Програми проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, які проводитимуться 19­.01-20.01.2019

Програми проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, які проводитимуться 19­.01-20.01.2019.Детальніше у вкладенні. 

Детальніше...

Щодо проведення ХІ Всеукраїнської творчої олімпіади «Дизайнер ХХІ століття»

  Відповідно до листа ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» від 26.12.2019 № 22.110-6760 «Щодо проведення ХІ Всеукраїнської творчої олімпіади «Дизайнер ХХІ століття» 14–15 квітня 2019 року проводитиметься XVII  міжнародний фестиваль перукарського мистецтва, моди і дизайну «Кришталевий Янгол» та Світовий чемпіонат С.М.С. «КУБОК Євразії», у рамках фестивалю відбудеться підбиття підсумків і нагородження переможців ХІ Всеукраїнської творчої олімпіади «Дизайнер ХХІ століття», до участі в якій зап...

Детальніше...

Про особливості проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

Про особливості проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

Детальніше...

Увага! Повідомляємо про зміни у графіку проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Увага! Повідомляємо про зміни у графіку проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 19.01.2019 – із географії, російської мови і літератури; 20.01.2019 – з англійської мови, математики; 26.01.2019 – з української мови і літератури, біології; 27.01.2019 – з історії; 26–27.01.2019 – із фізики; 02.02.2019 – із французької та іспанської мов; 03.02.2019 – із хімії; 02–03.02.2019 – з інформатики; 09.02.2019 – з економіки; 09–10.02.2019 – з інформаційних технологій; 10.02.2019 – і...

Детальніше...

Старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна– 2018»

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 13.11.2018 № 1/9-695 «Про Національний конкурс «Благодійна Україна» повідомляємо таке. Конкурс стартував у жовтні  2018 року з метою популяризації благодійництва та волонтерства, відзначення кращих благодійників та волонтерів,їхнії організації та ефективних практик, інших колективів та організацій, які реалізували значні благодійні проекти та акції в Україні протягом звітного року; інформування суспільства про кращі практики благо...

Детальніше...

Проект «Відкривай Україну»

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 12.10.2018 № 1/9-627 щодо старту нового освітнього проекту «Відкривай Україну» повідомляємо таке. Проект стартував з вересня 2018 року й орієнтований на створення умов для особистісного розвитку учнів 7–11 класів ЗЗСО, формування в них умінь критично мислити, приймати рішення, розв’язувати проблеми тощо. Просимо долучитися до впровадження проекту. Контактна інформація: тел. (066) 174 38 03, (097) 352 18 71. Детальніше – у ...

Детальніше...

Проведення обласної учнівської олімпіади із зарубіжної літератури серед учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти Миколаївської області у …

Пропонуємо ознайомитися з Положенням про обласну учнівську олімпіаду із зарубіжної літератури серед учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти Миколаївської області затвердженим наказом департамента освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації від 21.09.2018 року № 547, зареєстрованим в Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області 01 жовтня 2018 року за № 265/3178.  

Детальніше...

Подія дня

РАЗОМ ІЗ ВЛАСНОЇ ВОЛІ З 1919 РОКУ!

"РАЗОМ ІЗ ВЛАСНОЇ ВОЛІ З 1919 РОКУ!" - саме під таким гаслом у Миколаївському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти 21 січня 2019 року відбулася раптівка, присвячена 100-річчю Соборності України. {gallery}20190121{/gallery}

Детальніше

ОСНОВНІ ЗМІНИ В ПОЧАТКОВІЙ ОСВІТІ В КОНТЕКСТІ ОСВІТНЬОЇ РЕФОРМИ

20 грудня 2018 року о 10.00 у Будинку вчителя відбулася зустріч із громадськістю на тему «Основні зміни в початковій освіті в контексті освітньої реформи». Із вітальним словом до присутніх звернулися Удовиченко Олена Олександрівна, директор департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації та Шуляр Василь Іванович, доктор педагогічних наук, доцент, директор Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, заслужений учитель України.В інформаційній частині зах...

Детальніше

Новини

Prev Next

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з англійської мови, російської мови і літератури, географії та математики (попередні результати)!

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з англійської мови, російської мови і літератури, географії та математики (попередні результати)! Детальніше - у вкладеннях. (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) ...

Детальніше...

Про добровільність сертифікації педагогічних працівників

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ № 1/9-8 від 04 січня 2019 року Керівникам закладів загальної середньої освіти Керівникам місцевих органів управління освітою Про добровільність сертифікації педагогічних працівників Шановні колеги! Враховуючи наявність в інформаційних мережах різних тлумачень процедури сертифікації педагогічних працівників, Міністерство освіти і науки України вважає за необхідне роз’яснити деякі основні концептуальні засади цього процесу. Як відомо, сертифікація педаг...

Детальніше...

Інтернет-форум «Моя педагогічна знахідка»

На виконання рішення сесії Миколаївської обласної ради від 12.10.2017 № 16 «Про внесення доповнень до Програми розвитку освіти Миколаївської області на 2017–2021 роки» та відповідно до листа МОІППО від 28.11.2018 № 1818/15 – 28 «Про проведення обласного інтернет-форуму «Моя педагогічна знахідка» (розробки уроків з використанням електронних підручників)», плану забезпечення науково-методичного супроводу реалізації Проекту «Підручник.ua» у закладах загальної середньої освіти сільської місцевості М...

Детальніше...

Виїзний День кафедри теорії й методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти «Готуймося до Нової української школи»

18 грудня 2018 року кафедрою теорії й методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти на базі гімназії № 1 Первомайської міської ради (вул. Театральна, 26) проведено виїзний День «Готуймося до Нової української школи» для вчителів української мови і літератури, зарубіжної літератури, образотворчого мистецтва, музичного мистецтва та інтегрованого курсу «Мистецтво» міста Первомайська. Науково-теоретичну частину заходу презентаційним виступом розпочала Галина Гич, завідувачка кафедри тео...

Детальніше...

Обласний науково-практичний семінар "Формування культури прав людини в умовах сучасного освітнього простору" (до 70-ї річниці з дня прийнят…

18 грудня 2018 року на базі Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки кафедрою філософії освіти, теорії й методики суспільствознавчих предметів МОІППО проведено обласний науково-практичний семінар «Формування культури прав людини в умовах сучасного освітнього простору» (до 70-ї річниці з дня прийняття Загальної декларації прав людини) (далі – Семінар).

Детальніше...

Тренінг «Безпечний простір» (ІІ сесія)

13 грудня 2018 року фахівцями навчально-методичної лабораторії практичної психології, соціальної роботи та інклюзивного навчання проведено ІІ сесію тренінгу «Безпечний простір». Під час тренінгу  практичні психологи опрацювали три модуля програми  «В надійних обіймах», «На крилах підтримки», «Простір змін». Протягом  зустрічі  учасники  вчилися вибудовувати  діалог та підтримувальні відносини з дитиною, яка перебуває у кризовій ситуації, розвивали навички саморегул...

Детальніше...

Обласна школа класного керівника працює за графіком

12 грудня 2018 року на базі Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 31 Миколаївської міської ради відбулося засідання обласної школи класного керівника з проблеми «Роль класного керівника у формуванні здорового способу життя всіх учасників освітнього процесу». У заході взяли участь класні керівники, заступники директорів із виховної роботи закладів загальної середньої освіти Миколаївської області (усього – 40 осіб). Із вступним словом до присутніх звернулася Трубнікова Людмила В...

Детальніше...

Завершився відбірковий етап другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2019»

11–13 грудня 2018 року на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся відбірковий етап другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2019» із номінацій: «Учитель інклюзивного класу», «Географія», «Основи здоров’я», «Захист Вітчизни». Мета конкурсу – виявлення та оцінка методичної майстерності конкурсантів, їхнє вміння використовувати сучасні підходи в компетентнісному полі Нової української школи, обирати оптимальні прийоми, способи, мет...

Детальніше...

Семінар керівників методичних об'єднань учителів інформатики

12–13 грудня 2018 року на базі Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова та Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар-практикум «Формування креативної особистості на уроках інформатики в контексті Концепції «Нова українська школа» за участі Жука Олександра Анатолійовича – переможця премії Global Teacher Prize Ukraine. Із вітальним словом до присутніх звернувся Шуляр Василь Іванович, доктор педагогічних наук, доцент, профес...

Детальніше...

Зустріч педагогів Миколаївщини з Жуком Олександром Анатолійовичем, переможцем премії Global Teacher Prize Ukraine – 2018

13 грудня  2018 року на базі Миколаївської спеціалізованої І–ІІІ ступенів школи № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради проводилася зустріч із Жуком Олександром Анатолійовичем, учителем інформатики комунального закладу «Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Джерело» Запорізької обласної ради, переможцем премії Global Teacher Prize Ukraine – 2018. Із вступним словом до присутніх звернулися Шуляр Василь Іванович, доктор педагогічних ...

Детальніше...
http://www.zoofirma.ru/