• Шановні педагоги Миколаївщини!
  Єдність в освітньому просторі сьогодення – це наша потужна сила і зброя, ресурси для відновлення і розвитку нашої непереможної держави.
  Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти продовжує і надалі працювати, достовірно інформуючи, продуктивно навчаючи, щоб разом здобувати перемоги. Для вас ми збираємо важливу актуальну первинну і вторинну інформацію.
  Саме для цього нашими працівниками створено “Переможний вісник” – інформаційний ресурс Миколаївського ОІППО з актуальною інформацією для педагогів Миколаївської області в період воєнного стану: “Переможний вісник МОІППО”Тримаймо стрій єдності в освітньому просторі України заради майбутнього!

 • Анонси

  Дивитись попередні анонси

  Новини

  21 Червня 2022

  Про підготовку вчителів ЗЗСО, які забезпечуватимуть реалізацію нового Держстандарту базової середньої освіти

  На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2020 року № 898 «Про деякі питання державних стандартів повної загальної середньої освіти» Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти планує проведення підготовки вчителів закладів загальної середньої освіти, які забезпечуватимуть реалізацію нового Державного стандарту базової середньої освіти».

  (більше…)

  17 Червня 2022

  Дистанційне навчання з міжнародного гуманітарного права (МГП) для освітян

  21 – 22 червня 2022 року Міністерство освіти і науки України спільно з Українською Гельсінською спілкою з прав людини розпочинають дистанційне навчання з міжнародного гуманітарного права (МГП) для освітян Закарпатської Донецької, Миколаївської, Київської, Луганської, Харківської, Херсонської областей та міста Києва.
  Лист МОН від 16.06.2022 № 4/1283-22 з додатком
  14 Червня 2022

  Засідання обласної творчої групи для вчителів географії «Реалізація краєзнавчо-географічних проєктів як форма компетентнісної освіти

  10 червня 2022 року в дистанційному (заочному) форматі кафедрою педагогіки, психології та менеджменту освіти МОІППО проведено засідання обласної творчої групи для вчителів географії «Реалізація краєзнавчо-географічних проєктів як форма компетентнісної освіти».  

  Мета заходу – удосконалення професійної компетентності вчителів географії щодо значення географічного краєзнавства, використання методу проєктів у шкільному курсі географії та практичних аспектів реалізації компетентнісного підходу. (більше…)

  Ще більше новин